reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny może już czas dołączyć ?Choć niepewność jest jeszcze..
Miło wszystkie listopadowe mamuśki poznać :)
U mnie termin na 17 listopada :)
Widzę już znajome osoby ;)
@Vinszka @Małgoś86 :)

Chciałam zapytać jak zrobić ten paseczek na dole z informacją w którym jest się tygodniu ciąży?
Zawsze go chciałam mieć.

Przy okazji zapytam czy ktoś bierze jednocześnie ENKORTON,ACCOFIL I Metformine?

Jest I Ona :) witaj Kochana
 
Gratuluję wszystkim udanych wizyt. Wczoraj zakończyliśmy remont kuchni z salonem jutro ruszamy z sypialnia. Dziewczyny dzisiaj od 5 rano mam takie mdlosci ze niewiem co z soba zrobić. Jak kawa mi nie smakuje to chyba jwstem w ciazy i nareszcie to do mnie dociera. Wizyta w czwartek a stres ogromny. Bede teraz zagladac sporadycznie bo armagedon w domu. Pozdrawiam serdecznie
 
A i jeszcze pytanko czy Was tez zalewaja sluzy? Biore luteine ale wkladke mam naokraglo mokra. I z tabletki i z sluzu normalnie jak w dni plodne razy 1000
 
reklama
Do góry