reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Bombowo :)
A pomysł na naukę pieczenia ciast rewelacyjny [emoji1]
Jeśli będziesz chciała dam Ci przepis na zajebisty sernik Oreo.
Co do pieczenia mistrzynią nie jestem , zdecydowanie lepiej gotuję [emoji1]
Dziękuję jak zacznę cos pichcić to poproszę o przepis :) Na razie zaplanowałam uprzątnięcie garderoby, sprzatanie we wszystkich szafkach i ogólne pedantyczne porządki domowe :D Jak już dom będzie lśnił wtedy będę okupować piekarnik ;)
 
reklama
Dziewczyny u nas na ten etap wszystko Oki- 9t5dc wg usg 9t6d - dzidzia fikala rączkami I nóżkami :)
Odpowiadam o co chodzi z genetykiem. U mnie w lecznicy Citomed mogę skorzystać z badań prenatalnych I testu Pappa za free jeżeli przejdę pozytywnie wywiad z genetykiem tzn muszę spełnić jakieś kryteria- napewno kryterium to wiek powyżej 35 lat , jednak ja mam 33 - W poprzedniej ciąży za wszytko płaciłam, może uda się zaoszczędzić 500 zł, zobaczymy
No właśnie zaskoczyłaś mnie tym , że rozmowa kwalifikacyjna , bo myślałam , że tylko dla kobiet powyżej 35r.ż są darmowe badania genetyczne i papa.
 
Kochane ja i mój aniołek żegnamy się z Wami... Będę Wam kibicować bo ja się poddaję już
Okropnie mi przykro. Kochana wiem, że jest Ci bardzo trudno, ja też nie wierzyłam w swoje szczęście, a jednak się udało po długich latach starań. Draż temat, szukaj przyczyny jak tylko podniesiesz się na nogi.

Co do NK, dopytaj o intralipid.
 
reklama
Do góry