reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Kochane ja i mój aniołek żegnamy się z Wami... Będę Wam kibicować bo ja się poddaję już
Pamiętaj że nie jesteś sama, wiele kobiet przechodziło równie ciężkie sytuacje a dzis cieszą się potomstwem. Trzymaj się, to nie wyrok, to tylko kolejna trudność w życiu która dasz radę przezwyciężyć
 
Ja już też po wizycie. Serduszko pięknie biło. Lekarz znowu mnie nastraszył bo powiedział że 6 tydzień a ja mu na to że niemożliwe bo nie mogło dość do zapłodnienia w terminie późniejszym niż 2-3 dni niż OM. Lekarz jeszcze 2 razy sprawdzał wymiar cel i powiedział że faktycznie zarodek jest większy, na podstawie 3 pomiarów ocenił że dzisiaj jest 8t0d a w om 8t2d. Tłumaczył się że przez bardzo mocne tyłozgięcie pierwszy pomiar faktycznie był błędny. Uspokoiłam się. Generalnie z dzidzia wszystko jest ok, następna wizyta za 4 tyg. Poprosiłam lekarza o kilka dni wolnego bo mdłości nie dają mi żyć to dostałam do 12.04.19. wogle zabawne jest to że termin z OM mam na 09.11 a z USG NA 11.11. A mój mąż ma dwóch którzy obchodzą urodziny 10.11. 3 osoba z tak bliskiej rodziny ma szansę razem dmuchać świeczki:)

Empuse idziesz równo ze mną, tylko u mnie odwrotnie: z om 11.11 (nie wiem jakim cudem), a z USG 09.11 [emoji3] gratulacje!!!
 
Hej dziewczyny właśnie wróciłam od gina i usłyszałam bijące serducho :) Dodatkowo dostałam L4 na miesiąc (bo trochę plamię od krwiaka ale podobno mam się nie niepokoić) i nie wiem co ja będę przez tyle czau robić. Wcześniej można powiedzieć że byłam pracoholiczką całę dnie miałam zaplanowane i nawet w niedzielę coś sobie wymyślałam, żeby się nie nudzić a teraz? Hm.. może w końcu nauczę się piec ciasta?
Bombowo :)
A pomysł na naukę pieczenia ciast rewelacyjny [emoji1]
Jeśli będziesz chciała dam Ci przepis na zajebisty sernik Oreo.
Co do pieczenia mistrzynią nie jestem , zdecydowanie lepiej gotuję [emoji1]
 
reklama
Kochane ja i mój aniołek żegnamy się z Wami... Będę Wam kibicować bo ja się poddaję już
Przykro mi nie poddawaj się życie przed Tobą, wierze ze to ból, smutek przytulamy Cię [emoji20]sama duzo przeszłam wiem co to znaczy ehhh [emoji57][emoji17]
 
Ostatnia edycja:
Do góry