reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Mówiłyście już komuś o ciąży poza mężem? U mnie wie jeszcze mama i siostra. Mama pomagała w odbieraniu i prowadzaniu młodego do przedszkola. A skoro od razu muszę przerwać pracę to musiałam powiedzieć.
 
reklama
Mówiłyście już komuś o ciąży poza mężem? U mnie wie jeszcze mama i siostra. Mama pomagała w odbieraniu i prowadzaniu młodego do przedszkola. A skoro od razu muszę przerwać pracę to musiałam powiedzieć.
U mnie wie najbliższa rodzina moja i męża oraz przyjaciółka. A jak pojdę jutro do gina i usłyszę serduszko to powiem reszcie znajomych i pozwolę już rodzicom legalnie się chwalić :D
 
Może marudzę, zrzedze i wyjde na niemiła ale ... zauważyłam że często A nawet bardzo powtarzają się te same pytania... i zasmiecamy , spamujemy wątek w kółko tym samym zamiast przydatnymi info.
Szukajmy odpowiedzi zanim zapytamy. Czy pijecie kawę
Jecie sushi
Mowilyscie komuś
Przestał mnie boleć brzuch/ piersi czy to normalne

[emoji120][emoji120][emoji120]
 
Zapowiada się piekna niedziela - słońce od rana:) czas mnie dziś,,posuwa" nie lubię tej zmiany czasu pierwszego dnia...my zaraz jedziemy odkupić córkę w zabawki psiego patrolu bo ma fazę, pare rzeczy do domu, zapytamy tez o orientacyjny koszt gondoli do naszego valco, spacer, drzemka i na późny obiad do teściów:) to będzie dobry dzień!

Miłej i słonecznej!
 
Zapowiada się piekna niedziela - słońce od rana:) czas mnie dziś,,posuwa" nie lubię tej zmiany czasu pierwszego dnia...my zaraz jedziemy odkupić córkę w zabawki psiego patrolu bo ma fazę, pare rzeczy do domu, zapytamy tez o orientacyjny koszt gondoli do naszego valco, spacer, drzemka i na późny obiad do teściów:) to będzie dobry dzień!

Miłej i słonecznej!
O też mam Valco snapa 4 rewelacyjny wózek według mnie[emoji846]
 
Może marudzę, zrzedze i wyjde na niemiła ale ... zauważyłam że często A nawet bardzo powtarzają się te same pytania... i zasmiecamy , spamujemy wątek w kółko tym samym zamiast przydatnymi info.
Szukajmy odpowiedzi zanim zapytamy. Czy pijecie kawę
Jecie sushi
Mowilyscie komuś
Przestał mnie boleć brzuch/ piersi czy to normalne

[emoji120][emoji120][emoji120]
Może i zaśmiecanie ale jest tu różnica terminu 3-4 tyg. Jedne mają za sobą inne dopiero zaczęły.
 
Mówiłyście już komuś o ciąży poza mężem? U mnie wie jeszcze mama i siostra. Mama pomagała w odbieraniu i prowadzaniu młodego do przedszkola. A skoro od razu muszę przerwać pracę to musiałam powiedzieć.
U nas jeszcze nikt nie wie. Rodzinka ma długu język, więc skoro rodzice to i wszyscy by wiedzieli. Więc czekamy do świąt, będzie 11tc, tak akurat :-) w pracy chuva powiem za tydzień po drugiej wizycie
 
Za mną też ostatnio sushi ale nie wolno więc trzeba wytrzymać [emoji6]

Ja wczoraj jadłam sushi bo byli u nas znajomi na kolacji wiec zamówiliśmy noi oczywiście musiałam wygadać ze jestem w ciąży i żeby mi zamówili sushi bez ryby czyli wegetariańskie :) można tez jeść z ryba pieczona spokojnie :)
 
reklama
Do góry