reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja jak wszystko będzie dobrze to chciałabym wózek bugaboo, ale kupię chyba używany bo nowe są drogie a dzieci tak szybko rosną. Po synku szybko sprzedałam, chyba jak miał rok bo przerzuciliśmy się koło 7 max na spacerówkę parasolkę Elodie.
 
reklama
Ja jak wszystko będzie dobrze to chciałabym wózek bugaboo, ale kupię chyba używany bo nowe są drogie a dzieci tak szybko rosną. Po synku szybko sprzedałam, chyba jak miał rok bo przerzuciliśmy się koło 7 max na spacerówkę parasolkę Elodie.
Ja się cieszę że pierwszy wozek dostaliśmy używany. Nie był wymarzony bo wielki ( xlander ) A gondola byla w obrzydliwym fuksjowym kolorze. Ale córka w 3 mac zaczela się buntować i nie dała włożyć do gondoli. Kupiliśmy wiec tego nieszczęsnego cybex i tam było wszystko ok.
 
Ja mam zamiar kupić gondole teraz tylko, ale nie do valco jeszcze zobaczę jaka trochę czasu mam i sprzedam jak wyrośnie, a spacerowke zostawie sobie bo mam nadzieję, że straszak już więcej będzie chodził zanim przejdę na spacerowke dla drugiego dziecka.
 
Ja mam zamiar kupić gondole teraz tylko, ale nie do valco jeszcze zobaczę jaka trochę czasu mam i sprzedam jak wyrośnie, a spacerowke zostawie sobie bo mam nadzieję, że straszak już więcej będzie chodził zanim przejdę na spacerowke dla drugiego dziecka.
My już valco spacerowke złożyliśmy. Młoda w ogóle z niej nie korzystała. Do żłobka idziemy, na spacery chodzi wiec to było tylko po to zeby w razie co iść na zakupy lub do lekarza. Złożyliśmy i kupiliśmy zwykłą parasolka dojazdowke.
 
Dzień dobry w niedzielę.
Jeszcze nawet nie wstałam z łóżka [emoji1]
Ale mam lenia, dzisiaj obiad robi mój facet więc ja planuję na dzieś "Wielkie Nie Robienie Nic" [emoji1]
 
Ja jak wszystko będzie dobrze to chciałabym wózek bugaboo, ale kupię chyba używany bo nowe są drogie a dzieci tak szybko rosną. Po synku szybko sprzedałam, chyba jak miał rok bo przerzuciliśmy się koło 7 max na spacerówkę parasolkę Elodie.
Mi też się te wózki bugaboo bardzo podobają
Wolno;) wazne zeby ryba byla pieczona :)
Tak już wszystko wiem [emoji6] dzięki
 
Ja jeśli po wtorkowej wizycie będzie wszystko dobrze, to powiem po 12 tyg. Póki co wiem ja, narzeczony i jedni nasi przyjaciele :)
 
Myślę że jak już wszystkie dołączą będziemy po serduszkowych wizytach to się i posty nie będą powtarzać. Na razie ciężko się połapać kto co gdzie ;) ja wstałam o 6 i jeszcze drzemkę sobie zrobiłam do 10 ;) mąż pojechał po tosty z Mc bo śniły mi się i cała się obśliniłam, ha ha :D ;)
 
reklama
Myślę że jak już wszystkie dołączą będziemy po serduszkowych wizytach to się i posty nie będą powtarzać. Na razie ciężko się połapać kto co gdzie ;) ja wstałam o 6 i jeszcze drzemkę sobie zrobiłam do 10 ;) mąż pojechał po tosty z Mc bo śniły mi się i cała się obśliniłam, ha ha :D ;)
Mi się też McDonald sni od dawna po nocach ale mąż twierdzi że nie będę maleństwa truć i dziś sam zrobi mi jakiegoś burgera domowego [emoji6] no ale wiadomo... Mac to Mac, czasem potrzeba takiego świństwa [emoji6]
 
Do góry