reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dostałam skierowanie od swojej gin na prenatalne do szpitala gdzie przyjmuje. A że ja 36 lat mam to łapie się na NFZ?
 
reklama
Dziewczyny wyczaiłam wczoraj w rossmanie winko półsłodkie cena 29,-
W smaku całkiem przyzwoite.
IMG_20190330_173531.jpeg
 
Witajcie. U nas też piękna pogoda, chociaż strasznie fatalnie się czuję dlatego nie mogę z niej korzystać . Czy wy też macie takie mdłości? Wymiotuje od jakiś 3 tygodni od 2 do 5 razy dziennie. W pierwszej ciąży też kiepsko się czułam, ale nie aż tak;(
Ja w pierwszej ciąży od 5 tc do 14 tc wymiotowałam od rana dopóki spać nie poszłam. Piłam tylko wodę, mleko i jadłam owoce i warzywa. A i tak to zwracałam.
 
reklama
Do góry