reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
U nas też piękna pogoda (Podkarpacie). My z chłopcami od rana na dworze, nawet z psem byliśmy na spacerze. Nawet posadzilam kwiatki.
 
Ja odchodzę w "tajemnicy",narazie idę na urlop a co ludziom powiedzą później to już nie wiem. Ja nie mówię nikomu bo się zwyczajnie boję, że znów coś nie wyjdzie dlatego nie chwalę się ciąża. Wie tylko moja szefowa oraz jeden współpracownik. Reszta czyli ok.20osob z którymi pracuje na co dzień dowie się pewnie jak zobaczą na grafiku moje L4, które wejdzie 8.04. No i chętnie zostałabym w pracy dłużej zwłaszcza że czuje się dobrze ale nie ma u mnie warunków dla kobiet w ciąży więc muszę iść na zwolnienie.
Nie ma co sie spinac w pracy, wazne bys byla zdrowa i dzidzius tez [emoji6]
 
U mnie też piękna pogoda. Na 16 mamy urodziny kolegi z przedszkola w sali zabaw. Czy was też tak bolą piersi. Dotknąć się nie mogę.
 
reklama
Witajcie. U nas też piękna pogoda, chociaż strasznie fatalnie się czuję dlatego nie mogę z niej korzystać . Czy wy też macie takie mdłości? Wymiotuje od jakiś 3 tygodni od 2 do 5 razy dziennie. W pierwszej ciąży też kiepsko się czułam, ale nie aż tak;(
 
Do góry