reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Hej dziewczyny,
Termin z aplikacji na 22.11 ,w piątek byłam na wizycie był to tydz 6+0 i był tylko pęcherzyk 9 mm.lekarz powiedział ,ze mają stary sprzęt i kazał przyjść za tydz. zobaczyć czy pojawi się zarodek, ja już od zmysłów odchodzę...powiedzcie czy to wczesnie i powinnam czekać ten tydz.czy powinnam isc do prywatnej kliniki( mieszkam w Norwegii ) ?
 
reklama
Shopping całkiem udany, nabyłam dwie bluzeczki.
Zaliczyliśmy również obiad na mieście.
Jestem obiedzona jak świnia [emoji849]
A ja dziś na obiadek zaserwowałam zupke buraczkową a na drugie gofry z bitą śmietaną (ręcznie robioną) borówkami, kiwi, bananem i mandarynką :) i teraz czuje się jak bomba ...
 
Hej dziewczyny,
Termin z aplikacji na 22.11 ,w piątek byłam na wizycie był to tydz 6+0 i był tylko pęcherzyk 9 mm.lekarz powiedział ,ze mają stary sprzęt i kazał przyjść za tydz. zobaczyć czy pojawi się zarodek, ja już od zmysłów odchodzę...powiedzcie czy to wczesnie i powinnam czekać ten tydz.czy powinnam isc do prywatnej kliniki( mieszkam w Norwegii ) ?
Cześć, spokojnie czekaj :)
I tak dobrze, że lekarz Ci zmierzył pęcherzyk, mój ma tak stary sprzęt że nie był w stanie ;)
 
reklama
O to niedaleko :) A zastanawiałas sie gdzie będziesz rodzić? Bo u nas w Ostrołęce to każdy odradza nawet znajoma co pracuje na położnictwie więc ja myślę o Pułtusku - podobno rewelacja w porównaniu z Ostrołęką
Też nie słyszałam dobrych opinii o Ostrołęce. Ciechanów albo Maków. Ja chodzę do lekarza który przyjmuje w Instytucie Matki i Dziecka i tu chyba bym się zdecydowała.
 
Do góry