reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Mam to samo, nic nie mogę zjeść nawet jak wodę sama piję to i tak wymiotuje. Ostatnio to praktycznie samą pianą. Nie mam porannych mdłości, tylko południowo- popołudniowe. Rano jestem w stanie zjeść coś lekkiego. Od 4 tygodni tak mam. Nie strasz że to 14 tygodnia mnie to czeka....
No niestety. Schudłam wtedy 4kg. A i tak ruszyłam z wagą 46. Bardzo sie tego boję w tej ciąży. Bo tamta skończyłam z silną armią i cukrzycą. Chciałabym żeby to wszystko mnie ominęło.
 
Powiem Wam , że mój wieczór dzisiaj, to film i lampka wina 0% w ręku [emoji41].
I jest relax.
Zazdroszczę, ja do 21 kwitnę w pracy [emoji3525]
Wrrr zjadłam loda i od razu ból gradla... Macie jakieś domowe sposoby żeby przeszło?
Ciepła herbatka i kocyk na początek. A na później mleko z miodem i czosnkiem, syrop z cebuli, jest też seria preparatów dka ciężarnych pre.nalen albo tabletki do ssania isla też są bezpieczne
 
To 3mam za to kciuki. Niestety nie każdej z nas jest dane cieszyć się błogosławionym stanem. Dla mnie ciąże nie są łaskawe. Oby do listopada...
No niestety. Schudłam wtedy 4kg. A i tak ruszyłam z wagą 46. Bardzo sie tego boję w tej ciąży. Bo tamta skończyłam z silną armią i cukrzycą. Chciałabym żeby to wszystko mnie ominęło.
 
reklama
Do góry