reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja dzisiaj połaziłam sporo po mieście i teraz mnie coś brzuch męczy. :/ jeszcze tydzień i na wizytę będę mogła się zapisać.
 
Ciągle. Jak zaczęło się przed terminem @ tak ciągle coś pobolewa zakłuwa itp. Nie jest to silne ale psychika działa.
dziś jestem po wizycie wyniki ok ale bóle podbrzusza brzucha ciągnięcie rozpieranie powiedział lek że to nie dobrze bo w tych tyg nie powinno nic boleć tym bardziej że biorę duphaston ;/ ehh. ...mam przymusowe zwolnienie na 2 tyg mam leżeć i nic nie robic :(
 
reklama
Ciągle. Jak zaczęło się przed terminem @ tak ciągle coś pobolewa zakłuwa itp. Nie jest to silne ale psychika działa.
Z tego co mi lekarka przy poprzednich ciazach mówiła to że takie ciągnięcia są normalne bo ponoć wszystko się powoli rozciąga. Mnie czasem przeszywa ból taki od jajnika jakby się coś naciaglo, ale za chwilę przestaje.
 
Do góry