reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Od.wczoraj nie boli mnie brzuch a bolał codziennie (tzn czułam takie ciągnięcie)
Dobrze że chociaż piersi nadal bolą bo jakby mi nawet to odeszlo to chyba bym umarła z nerwów czy wszystko w porządku :-( mimo że wiem.ze ciąża może.przebiegac bezobjawowo

Mam tak samo ból brzucha ustał , bolą tylko piersi
 
reklama
Ja mam córke 19 lat
Jak jej powiedziałam że może zaplanujemy
To powiedziała że pokój niedługo zwolni:)
Wyjeżdża na studia,średnia była średnio zachwycona a najmłodsza chce brata
Średnia jak się dowie że w domu zostanę to się zgodzi na wszystko
To taki jakim cycus;)
 
Kiedy miałaś om ?
Ostatnia beta jaka była ?
Om 03.02.. Testy długo nie wychodziły. Zagnieżdżanie musiało nastąpić bardzo późno bo po około 15 dniach. Cienie na testach wychodziły mi dopiero około 20 po.owulaxji. W 21 dpo beta 30, było to we wtorek..i to mnie troszkę martwi że tak późno to wszystko..

Ginekolog twierdzi że nie ma co patrzeć na jednostkowy wynik, ważny jest przyrost, że widocznie taki mój urok że późno się jajeczko zagniezdzilo.
Ważne że jest
 
Ostatnia edycja:
Ja mam córke 19 lat
Jak jej powiedziałam że może zaplanujemy
To powiedziała że pokój niedługo zwolni:)
Wyjeżdża na studia,średnia była średnio zachwycona a najmłodsza chce brata
Średnia jak się dowie że w domu zostanę to się zgodzi na wszystko
To taki jakim cycus;)
Ooo niezły babiniec [emoji16]
 
:) dużo mozna się dowiedzieć i nie raz zaskoczyć:) lubie tez jej story na IG, ostatnio właśnie obalala mity co można A czego nie w ciąży. Obejrzała w ramach przypomnienia ;)

Powiem Wam, ze juz tak przeszłam nad tym, ze Bedziemy mieli drugie dziecko do porządku dziennego...nie mam żadnego takiego czerwonego światła ,,stop" to dużo za wczesnie... planuje pokoj dla dzieci w nowym domu, kosz mojzesza, spiworki na zime...12-13 kwietnia wyjeżdżam na konferencję i mialam juz kupiona ,,stylowka " ale spodnie są tak mega dopasowane , ze ich nie założę bo w poprzedniej ciazy juz w 8 tyg musialam rozpinac guzik jak siadalam, bo mnie uwieral . Teraz bez niczego juz zaczelam szukać eleganckich spodni ciazowych... i tak się załapałam dzis... Ze wcześnie wszystko... A jak coś pojdzie nie tak. A jak nie usłyszę serduszka...

Potwierdzam mamaginekolog pisze dużo ciekawych artykułów. Ja w zasadzie czytam ja gdy starałam już się o pierwsze dziecko. Ma kobieta wiedzę i przekazuje ja naprawdę w fajny sposób więc tak jak pisze Zając warto do niej zajrzeć
 
Om 03.02.. Testy długo nie wychodziły. Zagnieżdżanie musiało nastąpić bardzo późno bo po około 15 dniach. Cienie na testach wychodziły mi dopiero około 20 po.owulaxji. W 21 dpo beta 30, było to we wtorek..i to mnie troszkę martwi że tak późno to wszystko..

Ginekolog twierdzi że nie ma co patrzeć na jednostkowy wynik, ważny jest przyrost, że widocznie taki mój urok że późno się jajeczko zagniezdzilo.
Ważne że jest

Napewno ok
Daj znać jaka beta dziś
Ja dokładnie wiem kiedy było zapłodnienia 21 luty
Miała taki ból jajników ze nie mogłam wytrzymać
 
Myślicie już o tym kiedy powiecie w pracy o ciąży? Ja chciałabym koło 12 tygodnia, ale mam bardzo męczące fizycznie i stresujące delegacje, na które nie musiałabym jeździć gdybym powiedziała wcześniej, więc mam dylemat.
 
reklama
Myślicie już o tym kiedy powiecie w pracy o ciąży? Ja chciałabym koło 12 tygodnia, ale mam bardzo męczące fizycznie i stresujące delegacje, na które nie musiałabym jeździć gdybym powiedziała wcześniej, więc mam dylemat.
Przyjaciółka/współpracownica wie juz. Zarządowi powiem jak usłyszę serduszko. Pracuję w dwuosobowym działem wiec chce żeby mieli czas na podjęcie odpowiednich działań.
Z córką powiedzialam po usg genetycznym. Ale ja mam prace biurowa :)
 
Do góry