reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja mam jeszcze pytanie kochane pijecie kawę ? Ja piję rozpuszczalna z mlekiem i puki dzidzia mi da ja pić i mnie nie odrzuci to będę sobie ja piła , czy myślicie że to nie zdrowe i lepiej odstawić ? Sama już nie wiem ,ale ja kawę bardzo lubię i w sumie to jest mój jedyny nałóg i nie chciała bym z niego rezygnować [emoji848]
Ja pije kawkę i puki mnie nie odrzuci będę pić dalej. Z tego co pamiętam czytałam kiedyś u mamyginekolog że można
 
Ja mam jeszcze pytanie kochane pijecie kawę ? Ja piję rozpuszczalna z mlekiem i puki dzidzia mi da ja pić i mnie nie odrzuci to będę sobie ja piła , czy myślicie że to nie zdrowe i lepiej odstawić ? Sama już nie wiem ,ale ja kawę bardzo lubię i w sumie to jest mój jedyny nałóg i nie chciała bym z niego rezygnować [emoji848]

Mnie od samego początku odrzuca od kawy , chodź przed ciąża dzień zawsze mocna kawa rozpoczynałam
Teraz jak już strasznie mi ciśnienie leci kupuje red bulla - wiem ze nie wolno ale ból głowy nie do wytrzymania
 
Myślę że jak wypijesz raz na jakiś czas to się nic nie stanie ,gorzej jak byś piła codziennie , musimy się czasem ratować w sytuacjach patowych , mnie jak głowa zaczyna boleć to niestety sama nie przejdzie i tylko tabletka mnie ratuje , na szczęście głowa boli mnie raz na jakiś czas wtedy apap wezmę [emoji6]
Mnie od samego początku odrzuca od kawy , chodź przed ciąża dzień zawsze mocna kawa rozpoczynałam
Teraz jak już strasznie mi ciśnienie leci kupuje red bulla - wiem ze nie wolno ale ból głowy nie do wytrzymania
 
reklama
Do góry