reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja mam jeszcze pytanie kochane pijecie kawę ? Ja piję rozpuszczalna z mlekiem i puki dzidzia mi da ja pić i mnie nie odrzuci to będę sobie ja piła , czy myślicie że to nie zdrowe i lepiej odstawić ? Sama już nie wiem ,ale ja kawę bardzo lubię i w sumie to jest mój jedyny nałóg i nie chciała bym z niego rezygnować [emoji848]
Ja też bardzo lubię kawę ale odstawilam ją, bo się boję czy nie szkodzi. A Ty na jakim jesteś etapie ciąży?
 
reklama
Myślicie już o tym kiedy powiecie w pracy o ciąży? Ja chciałabym koło 12 tygodnia, ale mam bardzo męczące fizycznie i stresujące delegacje, na które nie musiałabym jeździć gdybym powiedziała wcześniej, więc mam dylemat.
Ja już jestem na L4, bo pracuje w promieniowaniu jonizujacym. Aczkolwiek w pracy dowiedzą się o ciąży dopiero po 2 usg jak będzie serduszko i zarodek, narazie był pęcherzyk ciążowy. Narazie wiedzą że chorują, bo kiepsko się czuję
 
Om 03.02.. Testy długo nie wychodziły. Zagnieżdżanie musiało nastąpić bardzo późno bo po około 15 dniach. Cienie na testach wychodziły mi dopiero około 20 po.owulaxji. W 21 dpo beta 30, było to we wtorek..i to mnie troszkę martwi że tak późno to wszystko..

Ginekolog twierdzi że nie ma co patrzeć na jednostkowy wynik, ważny jest przyrost, że widocznie taki mój urok że późno się jajeczko zagniezdzilo.
Ważne że jest

To może jest i dla mnie nadzieja... testy negatywne, 4 dzień bez okresu ostatni sex w 18 dc czyli 16 dni minęło od niego ja nie wiem kiedy była owulacja ale endometrium 17,5.
 
To może jest i dla mnie nadzieja... testy negatywne, 4 dzień bez okresu ostatni sex w 18 dc czyli 16 dni minęło od niego ja nie wiem kiedy była owulacja ale endometrium 17,5.
Tym bardziej że owulacje miałam potwierdzona usg. I nawet później biegalam na kolejne usg czy jakiś kolejny zblakany pęcherzyk nie urósł..
 
reklama
Do góry