reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

No to super dziękuję , ja też kawę bardzo lubię a nie piję 5 dziennie tylko jedna [emoji16]
No właśnie ja zeszlam z 5 dziennie do jednej czasem dwóch. Na szczęście organizm sam dał znać i jeszcze zanim zrobiłam test, ochota na kawę spadła.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam jeszcze pytanie kochane pijecie kawę ? Ja piję rozpuszczalna z mlekiem i puki dzidzia mi da ja pić i mnie nie odrzuci to będę sobie ja piła , czy myślicie że to nie zdrowe i lepiej odstawić ? Sama już nie wiem ,ale ja kawę bardzo lubię i w sumie to jest mój jedyny nałóg i nie chciała bym z niego rezygnować [emoji848]
Można pić kawę w ciąży :) 200mg kofeiny dziennie to bezpieczna dawka A to chyba dwie kawy :)
I colę tez można pić bo ma o wiele mniej kofeiny niz kawa. Ale wiadomo kawa zdrowsza ;)
 
Myślę że jak wypijesz raz na jakiś czas to się nic nie stanie ,gorzej jak byś piła codziennie , musimy się czasem ratować w sytuacjach patowych , mnie jak głowa zaczyna boleć to niestety sama nie przejdzie i tylko tabletka mnie ratuje , na szczęście głowa boli mnie raz na jakiś czas wtedy apap wezmę [emoji6]
Można codziennie dwie kawy :)

Ogólnie to bardzo polecam bloga mamaginekolog :)
 
Ja mam jeszcze pytanie kochane pijecie kawę ? Ja piję rozpuszczalna z mlekiem i puki dzidzia mi da ja pić i mnie nie odrzuci to będę sobie ja piła , czy myślicie że to nie zdrowe i lepiej odstawić ? Sama już nie wiem ,ale ja kawę bardzo lubię i w sumie to jest mój jedyny nałóg i nie chciała bym z niego rezygnować [emoji848]
Ja potrafiłam wypić trzy mocne z mlekiem w ciągu dnia. Ograniczyłam się do jednej rano. Podpytam.ginekologa czy mogę pić.
 
Poczytam dziękuję [emoji11]
:) dużo mozna się dowiedzieć i nie raz zaskoczyć:) lubie tez jej story na IG, ostatnio właśnie obalala mity co można A czego nie w ciąży. Obejrzała w ramach przypomnienia ;)

Powiem Wam, ze juz tak przeszłam nad tym, ze Bedziemy mieli drugie dziecko do porządku dziennego...nie mam żadnego takiego czerwonego światła ,,stop" to dużo za wczesnie... planuje pokoj dla dzieci w nowym domu, kosz mojzesza, spiworki na zime...12-13 kwietnia wyjeżdżam na konferencję i mialam juz kupiona ,,stylowka " ale spodnie są tak mega dopasowane , ze ich nie założę bo w poprzedniej ciazy juz w 8 tyg musialam rozpinac guzik jak siadalam, bo mnie uwieral . Teraz bez niczego juz zaczelam szukać eleganckich spodni ciazowych... i tak się załapałam dzis... Ze wcześnie wszystko... A jak coś pojdzie nie tak. A jak nie usłyszę serduszka...
 
Od.wczoraj nie boli mnie brzuch a bolał codziennie (tzn czułam takie ciągnięcie)
Dobrze że chociaż piersi nadal bolą bo jakby mi nawet to odeszlo to chyba bym umarła z nerwów czy wszystko w porządku :-( mimo że wiem.ze ciąża może.przebiegac bezobjawowo
 
No właśnie mnie brzuch też przestał boleć ale cycochy są tak wielkie i bolące że masakra , musimy być dobrej myśli że wszystko jest dobrze [emoji6] a napewno jest [emoji6]
Od.wczoraj nie boli mnie brzuch a bolał codziennie (tzn czułam takie ciągnięcie)
Dobrze że chociaż piersi nadal bolą bo jakby mi nawet to odeszlo to chyba bym umarła z nerwów czy wszystko w porządku :-( mimo że wiem.ze ciąża może.przebiegac bezobjawowo
 
reklama
Do góry