reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Wczoraj wyspana bylam a dzisiaj godzina 5 rano oczy jak 5zl a w nocy to kursowalam toaleta kuchnia lozko i tak cala noc. Wieczorem czulam sie kiepsko brzuch mnie bolal do tego stopnia że zaatanawialm sie czy juz noe po wszystkim. Ale chyba poprostu sie przeforsowalam bo zaczelismy remont. I teraz mam zakaz sprzatania bo nosic juz od nd nke moge także jeszcze trochę i bede miala kajdanki i z łóżka sie nie ruszę. Ale widzę jak moj maz to przeżywa. Sprawy seksu jak zawsze byly na początku dziennym tak teraz dostalam informacje ze moj luby poki co nie zamierza się do mnie zblizac i moze to potrwać dokonca pologu. W sumie poki co mi to nie przeszkadza bo jakos nie mam ochoty ale w poprzednich ciazach nie miał tego problemu. Moze tez przechodzi ta ciąże na swoj sposob. Przy mlodej urosl mu brzuch hihi a teraz widze wahania nastroju
Ostatnie dni koło 21 już spałam nie dałam rady wytrzymać. A wczoraj wieczorem masakra do 12 w nocy nie mogłam zasnąć a od 5 już nie mogę spać ale cały czas ziewam...
 
reklama
Ja jak mogłam spać non toper. Tak teraz idę późno i sama z sb wstaje max o 6. I w ogóle najlepiej bym nic nie jadła. Wmuszam w sb po trochu. Do wizyty jeszcze trochę. Bo żeby były chociaż te 6 tygodni skończone.
 
Cześć dziewczyny.
Wstawianie w tym tygodniu o 4:00 jest dla mnie udręką. Włączam po dwie drzemki.
I w ogóle jakoś mi zimno , oby nic mnie nie rozkładało.
Dzisiaj wieczorem mam wizytę i usg, ale nie nastawiam się na wiele, bo to dopiero 4t+6d.
 
A u mnie od 2 tygodni większość dnia i nocy przesypiam :) mogłabym spać i spać :p:rofl2: może że względu na mdlosci bo wtedy tak mnie nie mdli :) dziewczyny jest tu któraś z Krakowa ? ;)
 
Cześć dziewczyny.
Wstawianie w tym tygodniu o 4:00 jest dla mnie udręką. Włączam po dwie drzemki.
I w ogóle jakoś mi zimno , oby nic mnie nie rozkładało.
Dzisiaj wieczorem mam wizytę i usg, ale nie nastawiam się na wiele, bo to dopiero 4t+6d.
Może być widoczny pęcherzyk ciążowy:-) w zależności kiedy miałaś owulacje :)
 
reklama
Do góry