reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
W ciąży z mloda pozno bylo mi widac brzuch ale ja mialam atrakcje jelitowe takze zamiaat przybierac chudlam dopiero w lipcu cos bylo widac. A tu zapowiada sie inaczej. Zobaczymy.
 
Kochana to skoro uwazasz ze owu mialas 5 to liczmy ze zagnieżdżenie bylo 12dpo czyli dopiero w tamtym tygodniu masz ta sama sytuacje co ja. Noe denerwuj sie i czekaj wiemze sie łatwo mowi ale pomysl ze ja przechodze to samo i tez czekam. Za kilka miesiecy bedziemy sie z tego smiac
No dokładnie... Jakoś specjalnie nie panikuje....cycki bolą jajniki ciągną... Więc nic się nie zmieniło... Może faktycznie jest jeszcze za wcześnie.
 
Ja brzuch mam od dwóch tygodni taki, że mogę chodzić tylko w leginsach albo sukienkach! Do tego od wczoraj straszne mdłości..
 
Tak się cieszyłam na te dzisiejsza wizytę a tu zaczęła mi wczoraj głowa pękać. Normalna książkowa migrena ze swiatlowstretem i nudnościami (choć te akurat mogą mieć tym razem inne podłoże). Wzięłam wczoraj i dziś rano ten nieszczęsny Apap ale równie dobrze mogłabym trzy razy splunąć przez lewe ramie. Zawsze pomagał nimesil ale o nim mogę zapomnieć :( Na wizytę oczywiście pójdę ale to będzie ciężka przeprawa. Leżę teraz w łóżku i wściekam się na koty, ze za głośno łażą...
Ja miałam to samo w sobotę. Cały dzień głowa bolała niemiłosiernie, aż na wymioty rwało. Wytrzymałam jakoś. Chociaż zasypiałam nadal z bólem.
 
To moja druga a brzuch płaski, tylko ... Ja mam 4+6, także co tu ma odstawać? [emoji23][emoji28]

Może już czas na wątek brzuszków? Aż jestem ciekawa jak to u was wygląda. Wiem, że dużo chętniej dziewczyn wrzucają zdjęcia jak się ma do tego wątek prywatny. Można by pomyśleć o tym [emoji848]
Chętnie ale na prywatnym!
 
Dziewczyny pomocy, to narazie sama morfologia a już tyle wykrzyknikow. Mam już się denerwować?
Screenshot_2019-03-27-18-49-56.jpeg
Screenshot_2019-03-27-18-49-59.jpeg
 
reklama
Do góry