reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dziewczyny jak nie wiem też macie takie wielkie brzuchu [emoji846]hmm ja mam dość duży a 7tyg mam nadzieję że to ok
Mi też się wydaje, że już ten brzuch trochę mi odstaje, ale pytanie czy to wzdęcia czy już ciążowy? [emoji848] Zresztą przed ciąża też nie miałam kaloryfera więc sama nie wiem.
W pierwszej ciąży to dopiero w 6-7 miesiącu ludzie zaczęli się orientować że w ciąży jestem[emoji16]
 
reklama
Hej czy to normalne że mam małe płomienie [emoji19][emoji19][emoji19]tak się martwię biore duphaston nie wiem ...Tak się martwię powinnam w tych dniach miec @ ale nie wiem sama wizyta kontrolna mam w piątek chyba zwariuje [emoji25]
Ja bym chyba pojechała to sprawdzić - na ip lub do lekarza chociażby
Cholewcia cZy Wy tez duzo jecie?Teraz to zwalam na ciaze masakra musze trochee nad tym zapanowac
Dzisiaj zauważyłam że mam już wzdęcie, czyli macica przerzuciła mi flaki do góry bo się w spodnie ciężej dopiąć [emoji16]
Tu daje dokładny zakres, wizytę mam w poniedziałek Zobacz załącznik 956352
Nie jestem specem od badań ale często miałam odchylenia spowodowane przeziebieniem właśnie. Żelazo jest ok i to chyba najważniejsze?
 
Witajcie Dziewczyny - nieśmiało zapytam czy mogłabym dołączyć - dziś 9 tc + 0 .W teorii termin na 30.10 ale pierwsza ciążę również termin na listopad. Mam 16 miesięcznego synka i teraz druga fasolkę w brzuchu. Mam nadzieje ze u niej wszystko okej - wizyta w poniedziałek i juz nie mogę się doczekać. Dopadła mnie już infekcja dróg moczowych ale 1 saszetka preparatu Monural pomogła. Teraz zaczynam czuć lekkie swedzenie i niewiem czy jakiś grzybek się nie przypaletal. Dobrze ze wizyta tuż tuż. Jestem pewna że to od luteiny. Co do brzuszka to u mnie wieczorem jakby wzdecie, rano lekko odstaje.
Znam @Vinszka a z reszta przyszłych mamusiek mam nadzieje poznać się lepiej. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry