reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Boże dziewczyny jak tak was czytam to nawet nie miałam pojęcie że tyle może być problemów z ciążą. Tylko proszę nie hejtujcie mnie. Mam prawie 18 lat jestem w 6 tyg ciąży i zupełnie nie wiem jak sobie mam teraz poradzić. Powinnam brać jakieś leki prawda? I powinnam iść do lekarza, to wiem. Dalej nie mam pojęcia, błagam pomóżcie
Jedyne co powinnaś brać to kwas foliowy i w 7 tygodniu iść do lekarza
 
reklama
Ciąża nie była planowana?
Z pewnością masz teraz mętlik w głowie, ale z czasem wszystko się ułoży.
Najważniejsze żebyś się nie załamywała.
Boże dziewczyny jak tak was czytam to nawet nie miałam pojęcie że tyle może być problemów z ciążą. Tylko proszę nie hejtujcie mnie. Mam prawie 18 lat jestem w 6 tyg ciąży i zupełnie nie wiem jak sobie mam teraz poradzić. Powinnam brać jakieś leki prawda? I powinnam iść do lekarza, to wiem. Dalej nie mam pojęcia, błagam pomóżcie
 
Dziewczyny jak nie wiem też macie takie wielkie brzuchu [emoji846]hmm ja mam dość duży a 7tyg mam nadzieję że to ok
 
To wcale nie musi być 5 tydz. Gdybym się kierowała okresem to byłabym już prawie w 9 tyg a jestem w 7. Więc pewnie zapłodnienie było później niż myślisz
Nie ma innej opcji mąż wyjechał 4 marca... 3 się żegnalismy... 5 bolał mnie brzuch jak co miesiąc na owu... Więc albo jej nie ma albo nie wiem nie widać jeszcze...
 
Dziewczyny jak nie wiem też macie takie wielkie brzuchu [emoji846]hmm ja mam dość duży a 7tyg mam nadzieję że to ok
To moja druga a brzuch płaski, tylko ... Ja mam 4+6, także co tu ma odstawać? [emoji23][emoji28]

Może już czas na wątek brzuszków? Aż jestem ciekawa jak to u was wygląda. Wiem, że dużo chętniej dziewczyn wrzucają zdjęcia jak się ma do tego wątek prywatny. Można by pomyśleć o tym [emoji848]
 
reklama
Właśnie nie robiłam bety. Dowiedziałam się w niedzielę więc stwierdziłam że lekarz powinien cos stwierdzić.
Kochana to skoro uwazasz ze owu mialas 5 to liczmy ze zagnieżdżenie bylo 12dpo czyli dopiero w tamtym tygodniu masz ta sama sytuacje co ja. Noe denerwuj sie i czekaj wiemze sie łatwo mowi ale pomysl ze ja przechodze to samo i tez czekam. Za kilka miesiecy bedziemy sie z tego smiac
 
Do góry