reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Zrobiłam nowy wątek, piszcie mi kogo tam i na kiedy wpisać [emoji4][emoji4]
Ja mam na 02.04 na NFZ o 10.30 i 09.04 o 17:20 prywatnie. Na ta druga wizytę nie mogę się doczekać bo usg jest w 4D :)
A poza tym to jakoś dziś się słabo czuje.. Brzuszek jakiś taki tkliwy i jajnik lewy kuje trochę. I marzę żeby wyjść z pracy i iść spaaać..
Ale powiedziałam dziś szefowi :) przyjął spokojnie, życzył zdrowia i już zaczął szukać kogoś na zastępstwo :)

Ale martwię się o @Psiara1996 [emoji853] odezwij się do nas jak będziesz miała chwilę spokoju
 
Hej kochane u mnie wizyta 10.04,mam nadzieję że po niej dostanę wkoncu skierowanie na USG , no serduszka nawet nie widziałam jeszcze , no a niestety prywatnie nie będę chodzić bo za dużo kasy sobie życzą w sumie za wszystko , jeśli chodzi o objawy dalej mi nic nie dolega poza bolącymi piersiami [emoji6]
 
reklama
Wyczytalam kolejna rzecz ktora moze wskazywac na plec. Przy chlopcach bhcg jest zazwyczaj nieco nizsza w porownaniu z tym samym tc co w ciąży z plcia przciwna
 
Do góry