reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dziękuję, kompletnie zapomniałam o mamie ginekolog:) heh reszta tych zabobonow jest smieszna, firanki chociaż maja jakieś medyczne wyjaśnienie ;)
 
Hej, może mi któraś powiedzieć jak mam interpretować taki wynik? Zupełnie się na tym nie znam niby kreska jest ale jakoś taka nie wyrazna
 

Załączniki

  • IMG_20190323_055914.jpg
    IMG_20190323_055914.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 75
A ja mam problem taki że mam chrzesniaka w górach teraz miał urodziny a lekarka powiedziała że narazie żadne tego typu nie wchodza w grę w Maju jeszcze mam tam wesele kuzynki a tak bardzo nie chce nikomu jeszcze mówić bo strach i nie wiem co wymyślić
Chyba się obrazi:(
 
Czesc kobitki :) a ja od wczoraj wymiotuje ale tylko rano 2 razy i koniec jednak mojemu lekarzowi sie nie sprawdzilo, ze juz wymiotow nie bedzie ale mam dziwny organizm takze spodziewalam sie, ze sie pojawia :) moze troche obrzydliwe pytanie ale czy ktoras z Was ma wymioty taka slino-piana?
 
A ja mam problem taki że mam chrzesniaka w górach teraz miał urodziny a lekarka powiedziała że narazie żadne tego typu nie wchodza w grę w Maju jeszcze mam tam wesele kuzynki a tak bardzo nie chce nikomu jeszcze mówić bo strach i nie wiem co wymyślić
Chyba się obrazi:(
Ale, że czemu niby nie możesz jechać? Przez zmianę ciśnienia?
 
Hej, może mi któraś powiedzieć jak mam interpretować taki wynik? Zupełnie się na tym nie znam niby kreska jest ale jakoś taka nie wyrazna
zdecydowanie jest ! super ! moja była znacznie bardziej blada ;)

jak chcesz się upewnić leć zrób betę :) będziesz wiedzieć na pewno :)

ps. GRATULACJE :D
 
reklama
Do góry