reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Cześć :)
Ja nieśmiało podczytuję... jutro planuję albo test, albo od razu pójdę na betę.
Mam dosyć krótkie cykle, średnio 25-26dni. Ostatni miałam 23-dniowy. Dzisiaj mam 25 dzień i albo sobie wkręcam, albo od kilku dni zaczynam czuć pewne objawy. Mdłości mnie męczą już trzeci dzień, wahania nastroju straszne (ale i podczas PMSu tak mam). Piersi większe, ale nie są bolesne (przed okresem czasami bolą nawet podczas chodzenia). Nie zatrzymała mi się woda, nie puchną palce jak co miesiąc...
Niby trochę się martwię, ale nie panikuję.

A może to jeszcze za wcześnie?
Zrob test z porannego moczu , powinien juz cos pokazac :)
 
reklama
asiakkk94
Ja w ciągu ostatniego tygodnia trzy razy usłyszałam uwagi dotyczące ciąży/potomka/urodzaju
Nie wiem czy wcześniej uwagi nie zwracałam czy co ale to raczej w żartach.
Spodziewam się że jak się o ciąży dowiedzą to im kopary opadną;)
 
asiakkk94
Ja w ciągu ostatniego tygodnia trzy razy usłyszałam uwagi dotyczące ciąży/potomka/urodzaju
Nie wiem czy wcześniej uwagi nie zwracałam czy co ale to raczej w żartach.
Spodziewam się że jak się o ciąży dowiedzą to im kopary opadną;)
Ja dzis az do meza zadzwonilam czy komus mowil bo wszyscy dziwne pytania zadaja :)
 
Kochane ja byłam w zeszły czwartek u gin i powiedział ze na 100% nie doszło do zapłodnienia bo endometrium jednorodne w piątek poszłam na betę bo instynkt mi co innego mówił i wynik 77
 
reklama
Do góry