reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dzięki,
Jeszcze poczekam,może ok połowy tygodnia zrobię test
To będzie moje czwarte dziecko,chciałabym urodzić przed 40:)
A najlepiej w tym roku:)ale chcenie to jedno a natura drugie;)
 
reklama
Dziewczyny ale mialam dzis dzien , nikt u nas nie wie jeszcze o ciazy a dzis jakby sie zmowili... Tesciu przyjechal z zyczeniami i pytaniem kiedy bedziemy sie starac o dziecko , moja mama taki sam zestaw pytan , siostra tez. No zmowili sie chyba [emoji16] a ja musialam sama sciemniac bo maz w pracy
 
Witajcie mogę i ja się do was zapisać na listopad. Piękny prezent na dzień kobiet
20190307_065055.jpeg
 
Cześć :)
Ja nieśmiało podczytuję... jutro planuję albo test, albo od razu pójdę na betę.
Mam dosyć krótkie cykle, średnio 25-26dni. Ostatni miałam 23-dniowy. Dzisiaj mam 25 dzień i albo sobie wkręcam, albo od kilku dni zaczynam czuć pewne objawy. Mdłości mnie męczą już trzeci dzień, wahania nastroju straszne (ale i podczas PMSu tak mam). Piersi większe, ale nie są bolesne (przed okresem czasami bolą nawet podczas chodzenia). Nie zatrzymała mi się woda, nie puchną palce jak co miesiąc...
Niby trochę się martwię, ale nie panikuję.

A może to jeszcze za wcześnie?
 
reklama
Do góry