reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

U mnie zależy od dnia. Raz budzę się z małym brzuszkiem a raz z dużym. Podobno ten większy brzuch wogole nie zależy póki co od macicy tylko właśnie od wolniej pracujących jelit więc nie będzie cały czas taki sam :)
no i w sumie też ostatnio mniej jadłam to widocznie jelita nadążają :D ale dziś jadę na urodziny do babci to nadrobię hehe:)
 
reklama
Hej dziewczyny :) jak dziś samopoczucie? Mnie moja chrzesnica obudziła zameldował że idzie do dziadka robić jajeczka styropianowe [emoji23]
 
A ja jestem od rana śpiąca więc dziecko bawi się z tatusiem[emoji16] a matka zaszyla się w sypialni i idzie się kimnac na pół godziny bo inaczej padne na stojąco
 
chwilę mnie tu nie było, z ciaza wszystko dobrze :) dzieki za gratulacje!
ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych zachcianek, mdlosci, wymiotow.. jedynie od polowy meczyla mnie zgaga i rósł brzuch, bo waga tez mało. a teraz 5 tydzien i ciagle mam ochote na lody i również bardzo bardzo chce mi się pic wodę, musze sie pilnowac bo to wcale tak nie jest ze po ciąży się wszystko zrzuca :p no i sennosc mnie dopada..
 
A ja mam pytanie z innej beczki, czy jest coś czego już na tym etapie ciąży unikacie?:) Oprócz oczywiście alko i papierosów, wiadomo. Ja unikam chemicznych napojów, nie jem krwistego mięsa raczej wszystko staram się dobrze wypiec. Codziennie zjadam jakieś owoce i warzywa, soki 100%.
 
reklama
A ja mam pytanie z innej beczki, czy jest coś czego już na tym etapie ciąży unikacie?:) Oprócz oczywiście alko i papierosów, wiadomo. Ja unikam chemicznych napojów, nie jem krwistego mięsa raczej wszystko staram się dobrze wypiec. Codziennie zjadam jakieś owoce i warzywa, soki 100%.
Tatara, sushi. Serów z mleka niepateryzowanego, szynki dojrzewajacej.
 
Do góry