reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja we wtorek na druga:)

Mnie spanie bierze wieczorami i 20/21 max to juz spie, piersi mnie bola coraz bardziej i ciagnie mnie w tym podbrzuszu caly czas:p ale po wczorajszych wynikach wiem ze tak ma byc, bo dzidzia rosnie jak na drozdzach [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Wzdęcia i kręgosłup - już ponad tydzień. Wyczytalam w necie, że to częsty przypadek jeśli macica jest w tyłozgięciu, zaczyna się "ruszać" i naciska na jakiś nerw. Ja mam tyłozgięcie więc też mam nadzieję, że to żaden zły objaw :)
Też mam tyłozgięcie a wzdęcia takie że o cholera ;p nawet nie wiedziałam, że istnieje taka teoria ;)
Ja wczoraj pół dnia przespałam,rano w pracy do 14, od 16 do 19 spałam i później znów od 21.30 do dziś rana spałam. Nie wiem może to ma związek z tym, że wcześnie wstaje do pracy, bo o 3.45 i pracuje po 9h, może w obecnej sytuacji to dla mojego organizmu zbyt obciążające. Ale jeszcze troszkę się tak przemęcze i od kwietnia pójdę na L4
 
Dzień dobrerek:) jak miło czytać, że wszystko u was w porządku :)
U mnie chyba też, objawy jak były tak są ale jakoś to podbrzusze zmalało? Nadal jest dosyć pełne i nabrzmiale i inne w dotyku ale już nie mam takiego balonika jak na początku..
No i jutro dzwonię o przełożenie wizyty na wtorek bo kończy mi się luteina i zabraknie mi już na poniedziałek wieczorem ale myślę że się nic nie stanie jak omine jedna dawkę a we wtorek już będzie recepta :)
Też się martwię o @Anastka_92 odezwij się, czy wszystko ok?
 
reklama
Dzień dobrerek:) jak miło czytać, że wszystko u was w porządku :)
U mnie chyba też, objawy jak były tak są ale jakoś to podbrzusze zmalało? Nadal jest dosyć pełne i nabrzmiale i inne w dotyku ale już nie mam takiego balonika jak na początku..
No i jutro dzwonię o przełożenie wizyty na wtorek bo kończy mi się luteina i zabraknie mi już na poniedziałek wieczorem ale myślę że się nic nie stanie jak omine jedna dawkę a we wtorek już będzie recepta :)
Też się martwię o @Anastka_92 odezwij się, czy wszystko ok?
U mnie zależy od dnia. Raz budzę się z małym brzuszkiem a raz z dużym. Podobno ten większy brzuch wogole nie zależy póki co od macicy tylko właśnie od wolniej pracujących jelit więc nie będzie cały czas taki sam :)
 
Do góry