reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Acardu nie biorę , witaminy i kwas foliowy jak najbardziej , witaminy prenatal classic , i kwas foliowy 5 mg , przepisane przez lekarza
Hej dziewczynki mam pytanie bierzecie już witaminki ??? Np acard,kwas foliowy, witaminy. Pytam bo mi dr zalecił po zejściu brac acard - jednak zdania są podzielone podobno poprawia przepływ tlenu i krwi niektórzy mówią że szkodzi ..hmmm
 
Przykro mi Kochana... Tez to przezylam w grudniu, a za mc znow bylam w ciazy i obecnie leci 10.tydzien. Tego samego zycze Tobie.
Hej dziewczyny chciałam się pożegnać niestety moja blada kreska zamieniła się w @ dzisiaj ale może to i lepiej bo brałam ten antybiotyk na początku ale wam życzę spokojnych 9 miesięcy.
 
Bo źle na siebie działają. Mój endokrynolog wbija mi to do głowy za każdym razem. Tak jak euthyrox na czczo co najmniej pół godz przed jedzeniem inaczej nie działa tak jak powinien.
Ja tez biore rano na czczo i moge jeść dopiero 30 minut pozniej bo inaczej sie nie wchlania.
Hej dziewczyny chciałam się pożegnać niestety moja blada kreska zamieniła się w @ dzisiaj ale może to i lepiej bo brałam ten antybiotyk na początku ale wam życzę spokojnych 9 miesięcy.
Oby za miesiac sie udalo [emoji3590][emoji8][emoji8]


A ja dzis odebralam kolejne hcg :)
Ostatni "okres" 10 luty a dzis hcg 2270 [emoji3590] juz teraz chyba bete odpuszcze i bede czekala na usg [emoji16][emoji16]
 
reklama
Do góry