reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Nigdy nie miałam problemów z tarczyca do czasu poronien. Po pierwszym i drugim bardzo się wahalo od normy po te 5 z hakiem właśnie. Dlatego endokrynolog stwierdził że może te ciąże mi to trochę rozlegulowaly. Bo dziwna sytuacja kiedy byłam u endo miałam wynik około 2.3 powiedział że trochę wysoko jak chce zajść (bo wtedy nie wiedziałam że już byłam w ciąży).kiedy po czasie się zorientowałam że jestem w ciąży poszłam na bete i tsh żeby zweryfikować i wtedy wyszło 5.. Zaniepokoilam się i gin chciała już na pierwszej wizycie zwiększyć ale powiedziała że poczekamy.. No i niby spada ale troche nadal dużo więc wolę zwiększyć.
Super, że spada, u mnie leczone od 3 lat, ale jakoś nie mogę zbić, bo udaję się tylko okresowo. Dostałam już skierowanie na badania prenatalne i tam jednym z czynników wskazania było właśnie tsh, ale mam nadzieję, że za 2 tyg wynik będzie już w normie.
 
Mam mdłosci ale z dwojga złego chyba wolałabym zwymiotowac i poczuć się lepiej. A muszę jeszcze obiad zrobić i nie wiem jak się do tego zabrać bo będzie mi smierdziec tym jedzeniem [emoji43][emoji2957]
A co robisz dziś na obiad? Ja kombinuje coś szybkiego bo niedługo glodonor z pracy wraca:)
 
Czy to było twoje pierwsze badanie tsh czy wcześniej leczylaś już niedoczynność?
Ja mam tsh 3.8 i biorę na zmianę dawkę 100 i 125 eutyroxu. W porównaniu do Twojej to jakaś końska dawka.
Ja przed ciąża jak miałam 3.0 to lekarz zalecił dawkę 25 cztery razy w tyg, i 50 trzy razy. I spadło jedynie do 2,7.... W piątek mam wizytę u endo, na pewno mi podwyższy dawkę..
 
Dokładnie:) ja to weteran jestem jeśli chodzi o tarczycę. Hashimoto niedoczynność do tego po pierwszym porodzie nadczynność;)
Oooo rzeczywiście:) W razie co to do Ciebie ! ;) ja przed 1 ciaza mialam tej 4.9. Zbilam do 2. W ciąży caly czas na euthyroxie. Teraz bez leków bo od porodu nie biorę- zapomnialam ...- i 1.8. Nie nadazysz;)
 
Zaczynam delikatnie się stresować :-) w poniedziałek wizyta u ginekologa, będzie to wg Om 6+2, :-)
Z objawów jedynie piersi obolałe przy dotyku i te cholerne zaparcia :-( masakra jakaś.
 
reklama
Ja kocham gotować a od kilku dni jakoś nie mogę przebywać w kuchni. Nagle z wilczego głodu nie mam na nic apetytu przez co nawet nie chce mi się gotować :/ Chyba dzisiaj obiad na mieście :rolleyes:
 
Do góry