reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja się przez 9 miesięcy nie uspokoję :p a tak serio jutro idę na betę a później we wtorek na usg. Jeśli coś będzie nie tak tym razem to daje sobie spokój na rok..
 
reklama
Po jednej "biochemicznej". Beta przy 400 już zaczęła spadać i dostałam krwawienia więc na usg nic nie było jeszcze widać..
Ja tez biochem i ta wartosc 142 byla najwyzsza. Potem szybko spadala 6.12. Sie dowiedzialam o ciazy a 14.12. poroniłam.
Dokladnie 2mc pozniej zrobilam test - pozytywny.
 
U mnie też biochemiczna była tylko beta 33. Podskoczyla do 35 a potem spadek i krwawienie. Teraz jak zbadałam bete to 720,9. Poprzednia beta badana była w 38 dc a ta z tej ciąży to badalam w 42 dc. Jest lepiej niż było...
Ja tez biochem i ta wartosc 142 byla najwyzsza. Potem szybko spadala 6.12. Sie dowiedzialam o ciazy a 14.12. poroniłam.
Dokladnie 2mc pozniej zrobilam test - pozytywny.
 
reklama
Do góry