reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Mogę dołączyć?;)
Jestem w 5tygodniu, dziś byłam na wizycie u gina,jest pęcherzyk 3mm,beta przyrasta więc narazie wszystko wskazuje na ciążę. Jestem po przejściach, poronienie zatrzymane w 13tc. Od dziś lecę na zestawie duphaston 3x1 i neoparin 0,6 ml ze względu na zbyt niski poziom wolnego białka s. Także oby ten zestaw mi pomógł donosić tą ciążę.
 
reklama
Mogę dołączyć?;)
Jestem w 5tygodniu, dziś byłam na wizycie u gina,jest pęcherzyk 3mm,beta przyrasta więc narazie wszystko wskazuje na ciążę. Jestem po przejściach, poronienie zatrzymane w 13tc. Od dziś lecę na zestawie duphaston 3x1 i neoparin 0,6 ml ze względu na zbyt niski poziom wolnego białka s. Także oby ten zestaw mi pomógł donosić tą ciążę.
Witamy i trzymamy kciuki :-)
 
A ja zapisalam się do ginekologa na 19.03 :) jutro idę na bete, we wtorek bylo 460.2 (16dni po owulacji) oby jutro bylo 900[emoji120][emoji120]

Ja mam crinone 1x1 i prolutex zastrzyki 2x1[emoji846]
 
Mogę dołączyć?;)
Jestem w 5tygodniu, dziś byłam na wizycie u gina,jest pęcherzyk 3mm,beta przyrasta więc narazie wszystko wskazuje na ciążę. Jestem po przejściach, poronienie zatrzymane w 13tc. Od dziś lecę na zestawie duphaston 3x1 i neoparin 0,6 ml ze względu na zbyt niski poziom wolnego białka s. Także oby ten zestaw mi pomógł donosić tą ciążę.
Witaj. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze [emoji6] mój pęcherzyk tydzień temu miał 4,6mm. Kolejna wizyta za tydzień.
 
Dziewczyny a czy któryś jajnik doskwiera Wam bardziej? Ja się dzisiaj popłakałam bo od wczoraj pobolewa mnie cały czas z prawej strony. Takie kłucie jakby. Jak leżę to wszystko super, jak pochodzę albo postoję od razu coś mnie tam pobolewa. Strasznie się boję, że to pozamaciczna w jajowodzie :(
 
Dziewczyny a czy któryś jajnik doskwiera Wam bardziej? Ja się dzisiaj popłakałam bo od wczoraj pobolewa mnie cały czas z prawej strony. Takie kłucie jakby. Jak leżę to wszystko super, jak pochodzę albo postoję od razu coś mnie tam pobolewa. Strasznie się boję, że to pozamaciczna w jajowodzie :(
Mnie też bolał prawy jajnik. Z prawego była owulacja. Mimo to pęcherzyk był w macicy [emoji6]
 
reklama
Mogę dołączyć?;)
Jestem w 5tygodniu, dziś byłam na wizycie u gina,jest pęcherzyk 3mm,beta przyrasta więc narazie wszystko wskazuje na ciążę. Jestem po przejściach, poronienie zatrzymane w 13tc. Od dziś lecę na zestawie duphaston 3x1 i neoparin 0,6 ml ze względu na zbyt niski poziom wolnego białka s. Także oby ten zestaw mi pomógł donosić tą ciążę.
trzymam kciuki! Będzie w porządku :)
 
Do góry