reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Żadnego wymazu nie pobierali z noska generalnie mam wrażenie że jesteśmy tutaj bo jesteśmy pobrali krew mocz zrobili ekg i muszę czekać na lekarza aż się zjawi... A tu ani widu ani slychu szok dobrze że jesteście na forum bo bym chyba oszalała z nudów--moja córcia twardo śpi już prawie 5 godz - nawet do jedzenia nie chce się obudzić:o:szok::szok: no nic poczekamy zobaczymy pozdrawiam serdecznie
 
Dziewczyny, jak prawidłowo zmierzyć długość dziecka centymetrem krawieckim? Długość się liczy razem z wyprostowaną stópką aż do palców, czy do piętki (to różnica kilku cm). Czy lecieć po krzywiznach jak u noworodka?
Tak, to typowo do karmienia. Jest taka ta klapka odpinana.
@Sasanka14 tak [emoji16]
Bardzo ładny. Chyba też sobie kupię :yes:

@Sandi2018 , trzymam kciuki za szybkie wyjście ze szpitala.
 
Żadnego wymazu nie pobierali z noska generalnie mam wrażenie że jesteśmy tutaj bo jesteśmy pobrali krew mocz zrobili ekg i muszę czekać na lekarza aż się zjawi... A tu ani widu ani slychu szok dobrze że jesteście na forum bo bym chyba oszalała z nudów--moja córcia twardo śpi już prawie 5 godz - nawet do jedzenia nie chce się obudzić:o:szok::szok: no nic poczekamy zobaczymy pozdrawiam serdecznie
Jak nic nie dolega to lepiej, żeby was puścili, żebyście czegoś nie złapał w szpitalu:(
 
Dziewczyny, jak prawidłowo zmierzyć długość dziecka centymetrem krawieckim? Długość się liczy razem z wyprostowaną stópką aż do palców, czy do piętki (to różnica kilku cm). Czy lecieć po krzywiznach jak u noworodka?

Bardzo ładny. Chyba też sobie kupię :yes:

@Sandi2018 , trzymam kciuki za szybkie wyjście ze szpitala.
Nas na wizycie szczepiennej mierzył od czubka głowy do pięty, tak jak dorosłego. Po prostej, nie po skosie.
 
Ja kupiłam w esotiq-u jest piękny o seksowny [emoji16] a cycuszki jak ładnie trzyma [emoji16]Zobacz załącznik 936446
Wow[emoji44] no śliczny i też rozważam zakup cena bardzo przekonujaca[emoji6] teraz to listopodowe mamamy będzie można po staniku z esotiq poznać [emoji6] z mojego B teraz zrobiło się fajne C i teraz dylemat[emoji848] bo jak schudne to wrócę do B a jak zostanę przy C to i kilogramy zostaną..

Ostatnio to ciężko mi Was czytać przy karmieniu, bo mój chłopczyk domaga się uwagi przy jedzeniu, żebym do niego gadała, a on wtedy tak ładnie się uśmiecha [emoji7]
 
Żadnego wymazu nie pobierali z noska generalnie mam wrażenie że jesteśmy tutaj bo jesteśmy pobrali krew mocz zrobili ekg i muszę czekać na lekarza aż się zjawi... A tu ani widu ani slychu szok dobrze że jesteście na forum bo bym chyba oszalała z nudów--moja córcia twardo śpi już prawie 5 godz - nawet do jedzenia nie chce się obudzić:o:szok::szok: no nic poczekamy zobaczymy pozdrawiam serdecznie
Mam nadzieję że długo nie zabawicie w szpitalu[emoji847] Zdrówka [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny, jak prawidłowo zmierzyć długość dziecka centymetrem krawieckim? Długość się liczy razem z wyprostowaną stópką aż do palców, czy do piętki (to różnica kilku cm). Czy lecieć po krzywiznach jak u noworodka?

Bardzo ładny. Chyba też sobie kupię :yes:

@Sandi2018 , trzymam kciuki za szybkie wyjście ze szpitala.
Tak jak dziewczyny napisały, od czubka do piętki [emoji4]
 
Do góry