reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
No i rozwialyscie moje wątpliwości tym reportażem. Mam zdecydować teraz o porodzie po cesarce :) @karasjowa dziewczyny pisały kilka razy, ze nie chcą rodzic 1.11 i pozwoliłam sobie zażartować ;) jeżeli chodzi o mnie, możesz rodzic ! ;) ;) ;)

Ja też się nad tym zastanawiałam i mam nadzieję, że dobrze wybrałam cc. Na pewno wszystko dobrze się skończy i niedługo będziemy przytulać nasze dzieciaczki!
 
A jak taka próba wygląda? Dostaje się jakiś skurczy czy tylko sprawdzają czy nie ma reakcji alergicznej? Jak będzie ok to jeszcze dziś kroplowka?

Ja miałam kroplówką i próba polegała na sprawdzaniu jak na mnie (skurcze macicy ) i tętno dziecka zadziała oksytocyną. Czy skurcze rozpoczną poród.
 
Cześć dziewczyny :) pomału nadrabiam co piszecie :)
U nas wszystko ok, czekamy jeszcze tylko na obchod od noworodków i jeśli wszystko im się spodoba to idziemy do domu. Marzę o prysznicu w którym jest cieplejsze woda hehe. Szwy w kroczy trochę dokuczaja ale wszystko do przeżycia, zaczynają swedziec czyli się goi jak należy. Mała. Na cycu praktycznie co godzinę ale drobna jest to pracuje na masę :)
 
@MangoWawa NIE MA INNEJ MOŻLIWOŚCI!;) ja rozmawiałam z kolezanka, której obie ciaze prowadził mój lekarz. Ona miała dwie cesarki i mówiła, ze druga była znaczenie lżejsza. Lekarz świetnie rozładował atmosferę na sali operacyjnej, wszystko poszło sprawnie i bol był mniejszy. Nie ma jednak reguły. Boje się, ale traktuje to zadaniowo. Wizytę mam w czwartek, porozmawiam z lekarzem.
@Igorowelove dobrze, ze lekarze podjęli jakieś działania. Teraz już bliżej, jak dalej!
 
reklama
U nas nocne kryzysy. Mała po jedzeniu nie pozwala się odłożyć do łóżeczka. Karmimy się ponad godzinę oczywiście przysypia podczas karmienia ale ja budzę. Kiedy już widzę ze opróżniła jedną pierś przystawiam do drugiej, zazwyczaj possie jeszcze trochę i śpi. Zmieniam pieluche, odkładam do łóżeczka a ona się rozbudza i zaczyna szukać cyca, jak tylko wezmę do siebie to po kilku sekundach śpi [emoji30] i tak oto w tę noc spałam 2 godziny, a reszte nocy spedziłam z córką na rękach. Nie wiem już czy podać jej smoczek czy co.
Ja bym dała smoka. Moje dzieci doiły i nic złego się nie działo. Przemyśl to, bo to tylko Twoja decyzja i nikt nie ma prawa jej negować.
Dalej są opuchnięte odciagnelam 2 razy w ciągu nocy i 3 razy dostała cyca za pół godziny przyjeżdża tą babka do dziecka zobaczymy czy już nie spada mała ż wagi
Daj znać co i jak. Będzie dobrze.
Idę na próbę oct [emoji33]
Super, trzymam kciuki żeby zadziałało ba Ciebie i jeszcze dziś żebyś tuliła swoje maleństwo.
 
Do góry