reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

dziewczyny jadę z mężem. już tak cholernie boli że chodzę po.scianach

oby było wszystko dobrze oby było wszystko dobrze oby było
dziewczyny jadę z mężem. już tak cholernie boli że chodzę po.scianach

oby było wszystko dobrze oby było wszystko dobrze oby było wszystko dobrze

Na pewno wszystko będzie dobrze, jak tam? Jak sytuacja po dojechaniu do szpitala, czekamy na wieści i kciuki mocno zaciśnięte!!!!
 
reklama
Dzień dobry w niedziele.
Jak tam Wasza noc? U mnie kiepsko. O 3 się obudziłam i juz po spaniu.
Ciekawe co tam u Karoliny.. śniło mi się, że urodziła szybko i bezboleśnie... DZIEWCZYNKĘ [emoji4]
Mam nadzieje, ze wszystko u nich w porządku.
A dziś która mama zamierza dostarczyć nam emocji?
 
Dzień dobry w niedziele.
Jak tam Wasza noc? U mnie kiepsko. O 3 się obudziłam i juz po spaniu.
Ciekawe co tam u Karoliny.. śniło mi się, że urodziła szybko i bezboleśnie... DZIEWCZYNKĘ [emoji4]
Mam nadzieje, ze wszystko u nich w porządku.
A dziś która mama zamierza dostarczyć nam emocji?
Mówisz, że dzień bez narodzin to dzień stracony :)
Ja myślę, że najlepiej to pogonic te dziewczyny z bezpiecznych terminów...? :tak:
 
Ja też wstałam bo wcale nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji... Te noce zaczynają być takie męczące [emoji52]
A jeszcze od kilku dni mam wodne upławy, wstaje z leżenia i mokro... Nie wiem czy to wody tak się sączą czy co.
Z niecierpliwością czekam na wieści od dziewczyn [emoji4]
 
Witajcie Kochane czytam Was na bieżąco zawsze wieczorkiem przed snem i przeżywam z Wami co się dzieje.Gratulacje i buziaki dla mam i bobasków które już są z Wami na świecie.
@ONAONAONA trzymam mocno kciuki i myślę że już tulisz maleństwo w ramionach :tak:
Tak szybko się to wszystko dzieje że szok proszę o następne rozwiązania bliżej terminu bo na samym końcu mnie zostawicie:wink:
Ja już ubranka przygotowane,torba szpitalna jeszcze nie spakowana ale już prawie wszystko przygotowane do niej.
Na następny tydzień umówiona z położną aby mieć już to załatwione. Dziewczyny idziecie z biegu do szpitala czy też raczej z umówioną położną?
U lekarza byłam w 34+5 waga 2500 kg to gigant nie będzie ale najważniejsze że wszystko Ok.
Miłej i spokojnej niedzieli Wam życzę;)
 
urodziłam o 4.55 ..jAklrzyjecjalam mialam 3cm a za h już 7 cm ..tym razem parlam 20 min LOL .. miałam epidural w razie konieczności CC ...ale wszystko szybko poszło...chciałam nacięcie

młody zdrów jak ryba ...właśnie się stołuje i stołuje zachlanny.. jeszcze nie zdążyłam go ubrać

3380 i 54cm długi

ljupi że mam to za sobą !!!! trzymam kciuki za Was dziewczyny!!!
 
urodziłam o 4.55 ..jAklrzyjecjalam mialam 3cm a za h już 7 cm ..tym razem parlam 20 min LOL .. miałam epidural w razie konieczności CC ...ale wszystko szybko poszło...chciałam nacięcie

młody zdrów jak ryba ...właśnie się stołuje i stołuje zachlanny.. jeszcze nie zdążyłam go ubrać

3380 i 54cm długi

ljupi że mam to za sobą !!!! trzymam kciuki za Was dziewczyny!!!
Wszystkiego dobrego gratulacje spory chłopak odpoczywaj kochana [emoji7] [emoji7]
 
urodziłam o 4.55 ..jAklrzyjecjalam mialam 3cm a za h już 7 cm ..tym razem parlam 20 min LOL .. miałam epidural w razie konieczności CC ...ale wszystko szybko poszło...chciałam nacięcie

młody zdrów jak ryba ...właśnie się stołuje i stołuje zachlanny.. jeszcze nie zdążyłam go ubrać

3380 i 54cm długi

ljupi że mam to za sobą !!!! trzymam kciuki za Was dziewczyny!!!

No i pięknie!!!! Gratulacje!! Witamy kolejnego chłopca [emoji173]️
Czyli praktycznie w odpowiednim momencie dojechalas do szpitala jak za godzinkę już rozwarcie na 7cm!
I najważniejsze, ze młody zdrowy :)
Dużo dobrego dla was!
 
reklama
urodziłam o 4.55 ..jAklrzyjecjalam mialam 3cm a za h już 7 cm ..tym razem parlam 20 min LOL .. miałam epidural w razie konieczności CC ...ale wszystko szybko poszło...chciałam nacięcie

młody zdrów jak ryba ...właśnie się stołuje i stołuje zachlanny.. jeszcze nie zdążyłam go ubrać

3380 i 54cm długi

ljupi że mam to za sobą !!!! trzymam kciuki za Was dziewczyny!!!

Super cieszę się że wszystko jest Ok i co najważniejsze jesteście już razem i masz już poród za ;)
Gratulacje odpoczywajcie :wink:
 
Do góry