reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Miałam ten krem i szybko i długo działał, a po tygodniu miałam aplikować opakowanie gynoflor na odbudowanie flory bakteryjnej.
Ja mialam uzyc w srode i powtorzyc w niedziele, tak zrobilam i w niedziele juz nic sie nie oczyszczalo, tyle tylko co krem wylecial :) Jak karmilam syna, to wlasnie lekarz mi to przepisal i pamietam, ze pomoglo skutecznie i wlasnie dlatego teraz o niego poprosilam lekarza :)
 
reklama
Ale ten krem wprowadza się do srodka? I w sumie nie wiem czy to na grzyby czy na co, bo sluz mam zolty, ale sluz zolty przed ciaza tez mialam.. ogolnie biocenoza mi wychpdzila czysta, a od kiedy zaczelam brac luteine to ciagle infekcja.
Tak, jest taki dosyc dlugi aplikator. Ja mialam grzybice, wyszlo mi to nawet na cytologii.
 
Tak, jest taki dosyc dlugi aplikator. Ja mialam grzybice, wyszlo mi to nawet na cytologii.
O to moze mu powiem, chociaz nie wiem czy ja nie mam czegos innego niz tylko grzybice. Mi w cytologii nic nie wyszlo, ale on mi robil wymaz z pochwy I biocenoza za 1 razem wyszla czysta, teraz robilam I nie.wiem jaki byl wynik bo trafilam do szpitala I jutro ide I poprosze, zeby znowu mi zrobil te wszystkie wymazy I zobaczymy... bo najlepsze jest to, ze na wkladce, na majtkach nic nie mam, na papierze tez nie, ale czuje lekkie pieczenie I lekkie swedzenie I takie uczucie jakbymw cos w srodku miala ciagle. Nie wiem jak to okreslic. No, ale martwie sie, zeby nic dzidziusiowi nie bylo do jutra, chociaz bralam macmiror, a on jest na wszystko.
 
Ja właśnie też mam niskie chyba. I w ogóle mi nic nie pomaga. Jak przełykam ślinę to czasem bardziej mi się zatykają. Jedynie głowa w dół i wtedy jest lepiej. Myślałam że może przewiało mnie albo od klimy to. Cholera wie. Bardzo męczące w każdym razie bo nic nie słyszę i mój głos mi w głowie dziwnie brzmi xP

Przy takich objawach to ja bym poszła to sprawdzić.
 
Ale super siostra [emoji7] świetne przygotowanie do macierzyństwa [emoji4] ja jestem jedynaczka , w bliskiej rodzinie też malutkich dzieci nie było więc jestem zielona w tym temacie i mój partner też więc będziemy się razem wszystkiego uczyć [emoji16]
Też będziecie mieć fajnie, bo będziecie wszystko razem odkrywać :D super uczucie :D
 
ja w 9 tygodniu ciazy poprosilam lekarza o jakies tabletki dopochwowe bo lecial i leci mi do tej pory bialy sluz nie zbyt przyjemny zapach sie czasem wydobywa stwierdzil ze tak juz w ciazy jest i ze powinno samo przejsc. W poprzedniej ciazy dostawalam luteine. W poniedzialek ide do gin to zapytam sie go jeszcze raz co z tymi uplawami...
 
ja w 9 tygodniu ciazy poprosilam lekarza o jakies tabletki dopochwowe bo lecial i leci mi do tej pory bialy sluz nie zbyt przyjemny zapach sie czasem wydobywa stwierdzil ze tak juz w ciazy jest i ze powinno samo przejsc. W poprzedniej ciazy dostawalam luteine. W poniedzialek ide do gin to zapytam sie go jeszcze raz co z tymi uplawami...
To tez dziwnie. Mi sie wlasnie nic nie wydobywa, bo na papierze czysto tylko raz bylo taki lekko zolty sluz tylko mnie szczypie w srodku ;/ I pochwa ;/ I jutro ide do gina, ale cos mnie boli lekko po prawej stronie jak sie schylam I juz sie martwie, ze przeszlo na dziecko :/
 
reklama
Zarowno w pierwszej jak i w tej ciazy mam czeste infekcje.. syna mam zdrowego, to i teraz nie sadze aby mialo cos sie stac... Teraz lekarz mi przepisal krem gynazol, stosuje sie go jeden raz i (UWAGA WRAZLIWI NIECH NIE CZYTAJA ) przez kilka dni sie wszystko intensywnie oczyszcxa, na 1 dzien nawet zakladalam podpaske, bo byl dramat, w pewnych momentach nawet mialam wrazenie ze sie zesikalam [emoji85]ale infekcja wyleczona. Aplikowalam w srode, w czwartek mega poprawa, a w sobote juz prawie nic nie bylo do oczyszczenia... Moze popros ginekolog o ten krem? Powiedz, ze nie wiem mamie, siostrze czy kolezance pomoglo i chcialabys sprobowac... Gynazol.
Też stosowałam ten krem i potwierdzam-rewelacja[emoji16]
Oj tak, upał niemiłosierny... Wracałam z braćmi z zakupów i pod domem zrobiło mi się słabo, czarno przed oczami i czułam, że odjeżdzam, krzyknęłam tylko do brata, żeby stanął i się o niego oparłam i jakoś mi przeszło :( ale dzisiaj już nigdzie nie wychodze! :(
Jutro na 8.30 idę z najmłodszym bratem na zakończenie roku. Koniec 3 klasy... pewnie się popłaczę, bo to koniec pewnego etapu w naszym życiu. Na wszystkie wycieczki chodziłam jako opiekun z nim i jego klasą, wszystkie wyjścia do kina, teatru, zoo, na lody, do muzeum, wszędzie przez 3 lata. Ehh, no ale tak to już jest, coś się kończy, żeby coś się mogło zacząć :)
No, a na 10.50 idę jutro na połówkowe :D W końcu może uda się podejrzeć czy to córka czy syn :D
Moja córka też jutro kończy 3 klase, bardzo będzie jej się tęskniło za ich Panią, po prostu ją kochają!
Jak to mówili ci że chłopiec potem dziewczyna i znowu chłopiec?
Sandrus tylko się nie nakręcaj! Masz zakaz! Cierpliwie czekaj na usg połówkowe bez wmawiania sobie, że może będzie chłopak. Zawsze fajniej jest jak coś/ktoś zaskoczy Cię pozytywnie, a nie odwrotnie [emoji6]
 
Do góry