reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja zawsze denerwuje się z 2 dni przed wizytą i oczywiście dzisiaj też.. cały czas wmawiam sobie jakąś tragedie i zastanawiam się co zobaczę na USG.
Ja tez sobie ciagle wmawiam.. strasznie jest to meczace po wizycie tydzien spokoj a potem znowu obawy, mam nadzieje ze przejdzie jak bede juz czula porzadne kopniaki ;)
 
reklama
Trzymam kciuki za wizytujące dziś dziewczyny. Nie chce zapeszać, ale chyba powoli zaczynam zdrowieć, po 2 tygodniach chorowania mam dość. Mąż i córka już dawno wyzdrowieli. Mam pytanie czy są tu mamy, które mają dzieci z azs? Moja córka dopóki mieszkaliśmy w Opolu nie miała żadnych problemów ze skórą, tu mieszkamy niecały rok i od nie dawna zaczęły jej się robić takie czerwone suche placki. Ogólnie skóra zrobiła się szorstka. Pediatra zaleciła krem na te placki (mała tubeczka, która szybko się skończyła, a one pojawiają się w coraz to innych miejscach i coraz więcej ich jest) oraz Eloderm do kąpieli i stwierdziła, że to azs. Ja też odczułam zmianę wody, zawsze miałam tłustą cerę, a tu nagle suche ręce. I tak się zastanawiam czy nie kupić jej jakieś emolium do kąpieli. Nie bardzo chce ją brać znów do pediatry, bo tam mnóstwo chorych, kaszlących dzieci i się znów czymś zarazi. Tylko się zastanawiam czy na własną rękę mogę sama kupić coś takiego. Wiem, że jest Emolium i Oilatum, nie wiem które lepsze i co jej kupić
 

Za ciebie również kciukam :)

Dziewczyny, będzie dobrze! same piękne wieści dzisiaj będą! Już nie mogę doczekać się waszych fotek z usg :tak:
Ja wizyty mam co trzy tygodnie, chyba, że coś wypada w ten termin, np. urlop gina czy mój, albo jakieś wolne :D Dla mnie to akurat ;) W miarę szybko mija i nie zdążę się nawet obejrzeć, a już kolejna wizyta..w między czasie badania porobię i tak czas leci :rolleyes:
 
Dobra ja dziewczynki lece sie pomalowac bo bez makijazu ani rusz ;) lece po wynik o 9.30 do przychodni no i jade na wizyte bo tam sa straszne korki zawsze buziaki trzymam za nas wszystkich kciuki :* powodzenia :)
 
reklama
Wszystkie dajcie znać, jak po wizytach! Ja na swoją czekam jutro, mam nadzieję, że nic poważnego się nie wydarzyło u mojego lekarza i znowu nie przełoży wizyty...
Wiecie co, myślałam, że jestem jedyna z tymi panikami przed wizytą [emoji3] całe szczęście, że nie tylko ja tak fisiuję i we wszystkim szukam czegoś [emoji15]
U nas maleństwo troszkę się uspokoiło, wczoraj po południu miało czas szaleństwa [emoji1] zaczęliśmy już przygotowania do remontu mieszkania i pokoiku dla maleństwa, więc przed urlopem będziemy zapracowani, że hoho!

Wizytujcie, ja dzisiaj mam wizytę u kosmetyczki, zrobić coś dla swoich rzęs[emoji6] bo powoli zaczynam straszyć [emoji23] [emoji23]
 
Do góry