reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny, mam mega prosbe, a totalnie nie pamietam, ktora to wrzucala [emoji85] Mianowicie byl link do sprzedawcy z allegro z ubrankami dzieciowymi polskiego producenta i dobrej jakosci... A ze ja nie umiem tu pozniej nic znalesc, to bardzo, bardzo prosze o wrzucenie go w watek wyprawkowy zeby nie zgubic :)

Link do: Wyprawka
 
Ile wizyt jutro! Będę trzymała kciuki :) Na pewno wszystko będzie ok!

Do mojej jeszcze ho ho, ale mam nadzieję, że szybko zleci i u maluszka wszystko ok. Posłuchałam przez chwilę serduszka i daje mi to komfort psychiczny.
Mnie jakaś bezsenność dopada ostatnio, chociaż ochłodziło się na dworze to może uda mi się dzisiaj trochę wyspać :)
 
Ja też się zapisałam na dzisiaj, na prywatną wizytę. Chcę sprawdzić to łożysko i zobaczyć serduszko. Mojego gina mam dopiero 22 i on mi wcześniej usg nie zrobi niestety, więc w miedzyczasie musze sobie chodzić prywatnie, żeby malca podejrzeć.
Trzymam kciuki ja wizytuje o 10.45
 
Dzisiaj mam gina na 10.45 bardzo sie boje ze nie uslysze serduszka :( caly miesiac minal od ostatniej wizyty i nie wiem co tam sie w moim brzuszku dzieje
 
reklama
Dzisiaj mam gina na 10.45 bardzo sie boje ze nie uslysze serduszka :( caly miesiac minal od ostatniej wizyty i nie wiem co tam sie w moim brzuszku dzieje
Proszę nawet tak nie myśl ja ostatnio naczytałam się takich bzdur i też mam różne myśli ale staram się zapomnieć.Będzie dobrze musi być napiszemy relację po i będziemy się uśmiechać ;)
 
Do góry