reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Cześć dziewczyny!
Ja również byłam dziś na wizycie :) Jestem w 11w1d ale lekarz mówi że dzieciątko duże jak na 12w2d, całe 5.83cm ;) Wszystko dobrze z dzieciątkiem i lekarz nie widzi nic niepokojącego. Sama lekko walcze z sennością i z moimi 4 godzinnymi drzemkami w południe. Ale mam nadzieję, że już niedługo to minie. Pozdrawiam!
Jaki fajny dzidziek. Wygląda na chłopczyka
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Ja również byłam dziś na wizycie :) Jestem w 11w1d ale lekarz mówi że dzieciątko duże jak na 12w2d, całe 5.83cm ;) Wszystko dobrze z dzieciątkiem i lekarz nie widzi nic niepokojącego. Sama lekko walcze z sennością i z moimi 4 godzinnymi drzemkami w południe. Ale mam nadzieję, że już niedługo to minie. Pozdrawiam!
Sliczny dzidziuś niech zdrowo się rozwija w pod serduszkiem mamusi super
 
Hej..
Tez wczoraj kichalam chyba z 5 razy bez jakiejkolwiek przyczyny ale ja o tym slyszalam ze mozna czuc sie jakby sie mialo katar xzy ala lekkie przeziebienie

Moje dzieciaki wyzdrowialy same i na szczscie mnie oszczedzilo za to bylismy zaproszeni do znajomych z 3 malych dzieci i oni zaprosili jeszCze inna pare z dzieckiem..co sie okazalo ta laska miala 3 dzien angine..ledwo mówiła! W życiu bym nie przyszla w gosci w takim stanie! i odmówiła w takiej sytuacji..na szczescie sie nie zarazilam ..niektorzy to nie maja wyczucia w ogole

Mdlosci i odruchow wymiotnych nie mam juz jakis czas takze tyle dobrze..piersi bola mega i brzuszek rosnie ale po dniu chodzenia w pracy jednak odcZuwam ciagniecia i cmienie takze troche zaczelam sie tym martwic bo w weekend czuje sie dobrze takze widzę ze praca ma swoje konsekwencje w postaci bolu.. A siedziec caly czas sie nie da!
.jeszcze ta szyjka..w Polsce to laski od razu na l4 pk takim zabiegu ..takze nie wiem ...zobacze po 2 maja i jak cos to bede kombinowac z sick pay bo sie troche tym martwie

Zazdroszcze usg genetycznego:):):) ja w nastepna srode...jeszcze troszke jupiii

A dziewczyny od rana co jakis czas mam palpitacje serca..pare sekund szybko mi serce zabije ze az poczuje w piersi i normuje sie Normalnie zawsze mam racjonalne wytlumaczenie na jakies tam dolegliwosci a to to ja juz nie wiem oO no caly dzien..i w tej chwili tez dramat

Wlasnie pije e 3 szklanke zupy pomidorowej..tak bez makaronu...uwielbiam
 
Eh dziwne pytanie, jak to u was było z plamieniami? Bo ja już nie wiem co się dzieje, co pare dni zauważam na wkładkach trochę gęstsze grudki śluzu koloru brązowego. Nie wiem czy to po prostu podbarwione krwią czy jakieś upławy... pozatym nie mam żadnych boli, skurczy ani nic. W zeszłym tygodniu usg było Ok, następne 2 maja ale coś się zmartwiłam.
Ja na Twoim miejscu bym poszla do lekarza na dniach
 
Hej..
Tez wczoraj kichalam chyba z 5 razy bez jakiejkolwiek przyczyny ale ja o tym slyszalam ze mozna czuc sie jakby sie mialo katar xzy ala lekkie przeziebienie

Moje dzieciaki wyzdrowialy same i na szczscie mnie oszczedzilo za to bylismy zaproszeni do znajomych z 3 malych dzieci i oni zaprosili jeszCze inna pare z dzieckiem..co sie okazalo ta laska miala 3 dzien angine..ledwo mówiła! W życiu bym nie przyszla w gosci w takim stanie! i odmówiła w takiej sytuacji..na szczescie sie nie zarazilam ..niektorzy to nie maja wyczucia w ogole

Mdlosci i odruchow wymiotnych nie mam juz jakis czas takze tyle dobrze..piersi bola mega i brzuszek rosnie ale po dniu chodzenia w pracy jednak odcZuwam ciagniecia i cmienie takze troche zaczelam sie tym martwic bo w weekend czuje sie dobrze takze widzę ze praca ma swoje konsekwencje w postaci bolu.. A siedziec caly czas sie nie da!
.jeszcze ta szyjka..w Polsce to laski od razu na l4 pk takim zabiegu ..takze nie wiem ...zobacze po 2 maja i jak cos to bede kombinowac z sick pay bo sie troche tym martwie

Zazdroszcze usg genetycznego:):):) ja w nastepna srode...jeszcze troszke jupiii

A dziewczyny od rana co jakis czas mam palpitacje serca..pare sekund szybko mi serce zabije ze az poczuje w piersi i normuje sie Normalnie zawsze mam racjonalne wytlumaczenie na jakies tam dolegliwosci a to to ja juz nie wiem oO no caly dzien..i w tej chwili tez dramat

Wlasnie pije e 3 szklanke zupy pomidorowej..tak bez makaronu...uwielbiam
Może trzeba połykać magnez na umiarowanie pracy serca.

A jaki zabieg na szyjce masz mieć? Bo albo nie doczytałam, albo przegapiłam
 
reklama
Ja też miewam takie palpitacje, jakby serce chciało wyskoczyć z piersi. Najczęściej z rana jak obudze dzieci zejdę na dół, zrobię im śniadanie i znowu na górę po dzieci....ooo i wtedy aż muszę usiąść tak mi serce łopotało
Zrobiłam gofry na kolację, ale pyszne, dawno tak się nie obżarłam :-) :)
 
Do góry