reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Gratuluję:)



WOW! Czyli może być chłopak i dziewczynka :):laugh2: Ale musisz być w szoku, taka wiadomość! Super!:rofl: Gratuluję!



Podaj proszę swoje imię, wiek i datę porodu to cię dopiszę do tabelki na 1str. ;)



Nie ma tych dziewczyn co nie podały terminu porodu ;) Prosiłam o podanie danych: imię, wiek i termin porodu do tabelki, ale chyba przeoczyłaś :rolleyes2:
Prosiłam tez inne dziewczyny, których nie ma w tabelce, może jeszcze napiszą :D


Podawałam ;-)

Agnieszka, 30 lat, najprawdopodobniej na 16-18 listopad, wizyta 5 kweitnia - więcej sie dowiem ;-)
 
reklama
Jesli Was to pocieszy, to ja chodze na NFZ a i tak za wiekszosc badan musze placic, za darmo mam mocz, mofologie, glukoze i kile

4c3tskjoa7ptmvui.png

Dlaczego tak?! :O

Toć to niezgodne z prawe, są obowiązkowe badania które ciężarna może wykonać na NFZ i lekarz ma obowiązek zlecenia ich. Jest wykaz nawet na Internecie.
 
Dlaczego tak?! :O

Toć to niezgodne z prawe, są obowiązkowe badania które ciężarna może wykonać na NFZ i lekarz ma obowiązek zlecenia ich. Jest wykaz nawet na Internecie.
Obowiazkowe jest tylko morfologia, kila, glukoza i grupa krwi oraz mocz. Pozostale to zalecane i za te musze zaplacic. Dzwonilam nawet do nfztu pytac o to, bo kilka tygodni wczesniej kolezanka tez doznala szoku ze musi za to zaplacic ;)

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
W niektorych regionach Polski sa te badania bezplatne, ale w moim biednym wojewodztwie musze placic [emoji16]

4c3tskjoa7ptmvui.png
To naprawdę dziwne ja wszystkie badania które lekarz zleci mam darmowe , jutro nawet betę będę miała darmową

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Od rana dopadla mnie biegunka juz mam dość :( najgorsze że nic nie mogę wziąć masakraaaaa

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Do góry