reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja właśnie muszę wybrać ginekologa , poczytać opinie. Z poprzedniego średnio jestem zadowolona więc szukam innego. Jutro bede się rejestrować ale z wizyta nie bede się spieszyć. Za miesiąc gdzieś będę się umawiać jak serducho będzie biło :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj Igorwelove :)
To pasujesz tutaj bo my wszystkie dopiero zaczynamy przygodę :) i jeszcze żadna nie widziała serduszka :)

Emi
Ja będę chodzić do tego samego gina co w 1ciąży. Ma dobry sprzęt i zawsze mnie uspokajał :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja również zastanawiałam się czy pisać na forum listopadowym czy pazdziernikowym. U mnie może być róznie, przełom pazdziernika i listopada. Wg moich wyliczeń to 3 listopad.
Mam juz 4 letniego synka ;)
 
Tez bede chodzila do lekarza, ktory prowadzil moja pierwsza ciaze. Zreszta w moim malym miescie tylko dwoch lekarzy, wiec wybor niewielki [emoji85] a dojezdzac gdzies nie mam jak, bo ja nie zmotoryzowana :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dojeżdżam bo nie mam wyboru,na zadupiu mieszkam :) ale autem 15-20min wiec nie jest źle.
I choć termin mam na 5 listopad, to myślę że rozpakuję się wcześniej, w październiku... Z synem miałam termin na 7 sierpnia, a urodziłam 18 lipca, wiec trzy tygodnie przed :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja również zastanawiałam się czy pisać na forum listopadowym czy pazdziernikowym. U mnie może być róznie, przełom pazdziernika i listopada. Wg moich wyliczeń to 3 listopad.
Mam juz 4 letniego synka ;)


Witajcie!! Robi sie przytulnie;)

Ja np. W 2010 bylam marcowka a urodzilam 19 lutego he..dzieciaki wyszly wczesniej tzn syn tez ale miesoac ten sam Załapał;p
Jesli jestes na tym samym etapie jak My to badz z Nami:)
 
Ja dojeżdżam bo nie mam wyboru,na zadupiu mieszkam :) ale autem 15-20min wiec nie jest źle.
I choć termin mam na 5 listopad, to myślę że rozpakuję się wcześniej, w październiku... Z synem miałam termin na 7 sierpnia, a urodziłam 18 lipca, wiec trzy tygodnie przed :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dita mialam podobnie...termin 10 marzec koncowy bo ten tez sie zmienial..a wyszla 19 lutego. :)
 
reklama
Ale dużo napisałyście przez cały dzień Zrobiłam betę wynik to 55 . I nie wiem czy to już iść do lekarza czy czekać miesiączka dopiero powinna być w poniedziałek .
 
Do góry