reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Koralowa
Witaj w klubie i gratuluję :)
To wizytę u gina mamy tego samego dnia :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie Dziewczyny :)
Podczytuję od jakiegoś czasu forum i w końcu zdobyłam się na odwagę, żeby napisać ;)
W piątek zobaczyłam na teście upragnione 2 kreseczki :) bardzo się cieszę i nie mogę doczekać wizyty.
Do lekarza idę dopiero w poniedziałek.

Gratuluję pozytywnych testów :) i życzę zdrówka dla Was i naszych Okruszków ;-)
 
Test robiłam 23.02. wyszła bardzo blada druga kreseczka, 24.02. również blada, a 26.02. już wyraźne mocne 2 kreseczki :)
 
Flower
Witamy :) i gratuluję :)
To twoje pierwsze dziecko?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, dolacze sie i ja :) Jestem juz co prawda na pazdziernikowym watku, ale wczoraj bylam u lekarza i nic jeszcze nie bylo widac, wiec pewnie bede listopadowa mama :) Mam nieregularne cykle, wiec moment zaplodnienia to dla mnie wielka niewiadoma. Pierwszy test robilam 19.02 na wieczor i kreska byla taka, ze chyba tylko ja ja widzialam, powtorzylam rano i juz byla wyrazniejsza, wiec polecialam na bete i byla pozytywna :) tak jak mowilam, bylam wczoraj u lekarza i nic nie widac, za tydzien mam kolejna wizyte :D
Mysle, ze z moj wczesna ciaza lepiej sie tutaj zaklimatyzuje niz na pazdzierniku gdzie dziewczyny duzo dalej niz ja :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry