reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny polecicie jakieś zabawki grzechotki gryzaki itd coś czym wasze pociechy już się interesują [emoji4]my w tym temacie leżymy nie mamy prawie nic a te nasze dzieci już tak patrzą i się interesują wszystkim . W smyku dodałam do koszyka książeczkę kontrastowa i gryzaczki bo Lili strasznie pcha rączki do buzi [emoji87]
Moja Iga najbardziej lubi zebre z BALI BAZOO. Jest kontrastowa ale ma też dużo kolorowych elementów z materiałów o różnych fakturach. Ma grzechotki, szelesciaki, pozytywke, lusterko, gryzaki. Jest genialna.
 

Załączniki

  • 20190121_140326.jpg
    20190121_140326.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 63
  • 20190121_140331.jpg
    20190121_140331.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 62
  • 20190121_140347.jpg
    20190121_140347.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 59
  • 20190121_140341.jpg
    20190121_140341.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 60
Powiedz mi jak to osiągnąć ...Mój głodomorek potrafi wstać co 2,5-3h od jedzenia a jwst na mm i znowu chce i bardzo często się wybudza przy karmieniu ...chodzi spać późno a dzień musimu zacząć wcześnie bo starszy do szkoły
U mnie jest to samo, też na mm, i nawet jak zje 150ml potrafi się obudzić za 3 godziny bądź 2,5 i zjeść 60ml.. I znowu 2 godziny i wtedy 120ml.. A raz spala mi 4 godziny po 90ml... Także to chyba bez reguły i trzeba cierpliwości, powinno się unormować samo.. I się budzi czasem co 15 minut smoczka podać, smoczka zabrać, podać i tak w kółko.. I z uzyskaniem też problem, nawet jak zje dużo to do godziny nie śpi choć i dwie przed jedzeniem też nie spala.. hmm.. I nawet kąpiel wieczorowa ją nie męczy.
 
Powiedz mi jak to osiągnąć ...Mój głodomorek potrafi wstać co 2,5-3h od jedzenia a jwst na mm i znowu chce i bardzo często się wybudza przy karmieniu ...chodzi spać późno a dzień musimu zacząć wcześnie bo starszy do szkoły

Dac czas i byc cierpliwym. Widocznie taki masz egzemlarz jak i ja. Musi jesc i tyle. Z ta roznica ze u nas kp i zasypia zaraz po jedzeniu i odbiciu. Swiatla nie zapalam, nie gadam do niego. Daje jesc, podnosze, odkladam i sama na autopilocie wracam do naszej sypialni ;)
 
Powiedz mi jak to osiągnąć ...Mój głodomorek potrafi wstać co 2,5-3h od jedzenia a jwst na mm i znowu chce i bardzo często się wybudza przy karmieniu ...chodzi spać późno a dzień musimu zacząć wcześnie bo starszy do szkoły
Myślę że to dużo od dziecka zależy. Niektore poprostu muszą jesc czesciej. Moja spi dlugo. Przedwczoraj zasneła ostatecznie przed 24 a karmilam ja o 6. Jadla z 10 minut i zasnela. Wstala po 8
Dzisiaj wstała po 7 a spać poszla okolo23. Karmienie bylo przed 4. Już kiedyś opisywałem tu rytuał usypiania. Ważne jest wyłączenie światła tak ze dwie godziny przed pójściem spać ( teraz godzinę wcześnie gasze). No i ja usypiam dzidzie przy piersi bo karmię kp. Z butelką pewnie trudniej ale może smoczek by przeszedł u Ciebie i równocześnie trzymać dziecko przytulona do siebie. Iga jest odkładana do łóżeczka na noc.
 
Myślę że to dużo od dziecka zależy. Niektore poprostu muszą jesc czesciej. Moja spi dlugo. Przedwczoraj zasneła ostatecznie przed 24 a karmilam ja o 6. Jadla z 10 minut i zasnela. Wstala po 8
Dzisiaj wstała po 7 a spać poszla okolo23. Karmienie bylo przed 4. Już kiedyś opisywałem tu rytuał usypiania. Ważne jest wyłączenie światła tak ze dwie godziny przed pójściem spać ( teraz godzinę wcześnie gasze). No i ja usypiam dzidzie przy piersi bo karmię kp. Z butelką pewnie trudniej ale może smoczek by przeszedł u Ciebie i równocześnie trzymać dziecko przytulona do siebie. Iga jest odkładana do łóżeczka na noc.
Moje dziecko nie lubi przytulania.... dziwny egzemplarz mi się trafił . Ciemności się boi , nawet wieczorem jak przyciemnianie robimy to już nie spokojny...w nocy musi być lampka na najciemniejszym poziomie. W takim razie tylko cierpliwość muszę znaleźć bo aktualnie gdzieś poszła ode mnie
 
Moje dziecko nie lubi przytulania.... dziwny egzemplarz mi się trafił . Ciemności się boi , nawet wieczorem jak przyciemnianie robimy to już nie spokojny...w nocy musi być lampka na najciemniejszym poziomie. W takim razie tylko cierpliwość muszę znaleźć bo aktualnie gdzieś poszła ode mnie

Teraz wyda Ci sie to niemozliwe, ale jeszcze zatesknisz za tym ;) czas tak szybko ucieka, ze ani sie obejzysz, a ten maly glodomorek pojdzie do szkoly. Trzeba poluzowac szelki i cieszyc sie tym co jest. Mamy zdrowe dzieciaczki, a to najwazniejsze. Czas na wyspanie tez przyjdzie, obiecuje :) A sama zobaczysz, ze jak zmienisz nastawienie to i latwiejsze wszystko bedzie :) powodzenia :)
 
reklama
Teraz wyda Ci sie to niemozliwe, ale jeszcze zatesknisz za tym ;) czas tak szybko ucieka, ze ani sie obejzysz, a ten maly glodomorek pojdzie do szkoly. Trzeba poluzowac szelki i cieszyc sie tym co jest. Mamy zdrowe dzieciaczki, a to najwazniejsze. Czas na wyspanie tez przyjdzie, obiecuje :) A sama zobaczysz, ze jak zmienisz nastawienie to i latwiejsze wszystko bedzie :) powodzenia :)
Święte słowa.
 
Do góry