reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja mam jeszcze 2 starszych dzieci i muszę obiad ugotować posprzątać pranie poskładać itd już niepamietam kiedy się malowalam czasem nawet kawy niemam kiedy wypic a zjesc to już wogule jestem na skraju wyczerpania w nocy tylko ja wstaje bo mój m.jest kierowcą ciężarówki i wstaje nad ranem do roboty
Wczoraj mi wypominal że on zapierdala a ja nic w domu nierobie i tylko wydaje jego ciężko zarobione pieniądze a ja co kurde przeciez też dostaje kasę za maciezynskie i się poświęcam dla dziecka bo sama zrezygnowalam ż pracy żeby ż mała siedzieć w domu
Sorry musiałam się wygadac
Rozumiem. Ciekawe czy by się zamienił. Ty do pracy on w domu. Tylko dzień pracy się kończy a bycie mamą nie.
 
reklama
Hej laski, super mateczki;)

My z Kajtusiem dzis przeszlusmy chrzest bojowy zrobilam dzis klientce kolor i ciecie i pielegnacje. Jedno karmienie po nalozeniu koloru a kolejne jak juz skonczylam. Złote dziecko:)i
I juz kaska na prezenty dla dzieci wpadła;)))

Powiem wam że wczoraj mój mały pan i władca mego serca byl bardzo płaczliwy brzuszek myslalam ze mu peknie taki mial nabrzmialy . kupilam wczoraj delicol nawet mu pomogly te kropelki ale wydarzylo sie tak ze pepuszek ktory byl zagojony wylazl mu na wierzch przy tych bolach i placzu i krwawi. Dzis to samo zadzwonilam do pediatry jutro mamy wizyte. Ok17 lekarz mówi że to moze byc przepuklina pepkowa i ten bol i płacz moze byc przez to a nie że kolki. No nic jutrosie dowiem .

I kolejna sprawa PAJAC PATAŁACH DAWCA NASIENIA wyslal mi sms
"Hej jak dziecko?"
"Chce go zobaczyć.kiedy bede mial taka możliwość"

Nosz wkorwiłam się

I odpisalam że
Na wlasne życzenie przekladajac w nieskonczonosc sprawe w sadzie. Sam sobie to uniemożliwił.
Oczerniajac mnie i zaprzeczajac ojcostwa
To jedyne na co moze liczyc to na sadowne zalatwienie sprawy wiec do 17 stycznia musi czekac az sad zasadzi testy dna. A potem dopiero po potwierdzeniu ojcostwa bede wnioskowala o ewentualne istalenie kontaktow.aha i ze po tym jak zobacze alimenty na koncie
Na co on napisał że przekladal bo zdrowie bylo dla niego najwazniejsze. I ze ma L4. Ze alimenty dostane jak sad zasadzi i ze on chce testow na dowod ze tojego dziecko a chce go zobaczyc bonie chce stracic mozliwosci zobaczenia go takiego malenkiego a to czas bezpowrotny.i zebym wyslala mu zdjecie

Prawie pęklamze śmiechu co za kutas ale ma tupet
Co to egzemplarz w muzeum do ogladania
?!!!! Ale fjut
Napisalam mu że do czasu sprawy sadowej i rozstrzygniecia jego ojcostwa nie ma co liczyc na zadne ogledziny ani zdjecia. Ze nie rozdaje obcym zdjec mojego synka z uwagi na to ze moglby sobie tego nie zyczyc a jego zdrowie i dobro jest dla mnie najważniejsze.

On odpisal żart? Skoro tak uważasz

No niech spier.....! Burak zasrany
Bede teraz grac na zwloke. Skoro on mi takto ja jemu tak. Nie wpuszcze dziada do mojego domu. Dla dziecka ani grosza a poogladac by chcial no szok co za dziadostwo. Musialam dziewczynki przepraszam za slownictwo ale sie prawie ugotowalam

Ma facet tupet.
 
@Ewela2805 to woskowanie .. naprawdę włoski nie wrastają??? bo jak depilatory sobie wygolilam cała psioche Haha to miałam.sajgon kilka miesięcy z krostami po Haha wariatka.ze Mnie wiem:p

a co do makijażu permanentnego ... mam dużo swoich brwi ale chcę wyregulować kształt..i wybrać metodę gdzie rysują włosek po włosku... nie chcę jednej ciemnej plamy! ma.byc ombre
utrzymuje się to do roku? i czemu do roku skoro to tatuaż heheh że ze niby płytko pigment one czasem naskórek się wymienia???

i co do okazywania uczuć
...na początku po urodzeniu synka też walczyłam.z.Mezem by był bardziej wylewny co do okazywania uczuć ale jemu to zawsze.z trudem przychodziło to fakt i trochę zeszło zanim Mnie zrozumiał:p...ale mogę powiedzieć że po tylu latach razem jest tak jak powinno być
wręcz znajomi komentują że czasem to zachowujemy się jakbyśmy byli w świeżym zwiazku.

mój jest bardzo zazdrosny ( z tym też walczyłam! ) i najlepiej działało kiedy zajmowałam się sobą po prostu:p ..ciche dni haha
 
@Dzidzi bobo cierpliwości!
Mój Mały Fighter dziś ma gorszy dzień [emoji85] nie daje się odłożyć bo od razu płacz, głaskanie szumienie, zabawy, nic nie pomaga tylko na rączki lub cyc [emoji85] a tak nie chciałam go do tego przyzwyczajać... ale co poradzę jak najwidoczniej ma potrzebę czucia blisko siebie mamusi?
U mnie obie od dwóch tygodni tylko by się tuliły, nie wierze w to ze takie małe dzieci sie przyzwyczajają czy wymuszają. Widocznie potrzebują bliskości i nie będę im odmawiać chociaż ciężko tulić dwie na raz :)
Jestem tego samego zdania.
Dwoje dzieci starszych nosiłam na rękach, kołysałam, tuliłam kiedy tylko chciały. Takie maluchy potrzebują bliskości i czułości.
U nas już po, masakra jakaś jak się ciesze że już po wszystkim. Niestety cesarka ale teraz już z górki. 54,3190 [emoji7]Zobacz załącznik 922759
Gratulacje kochana! Śliczne dziecię [emoji173]
 
@Ewela2805 to woskowanie .. naprawdę włoski nie wrastają??? bo jak depilatory sobie wygolilam cała psioche Haha to miałam.sajgon kilka miesięcy z krostami po Haha wariatka.ze Mnie wiem:p

a co do makijażu permanentnego ... mam dużo swoich brwi ale chcę wyregulować kształt..i wybrać metodę gdzie rysują włosek po włosku... nie chcę jednej ciemnej plamy! ma.byc ombre
utrzymuje się to do roku? i czemu do roku skoro to tatuaż heheh że ze niby płytko pigment one czasem naskórek się wymienia???

i co do okazywania uczuć
...na początku po urodzeniu synka też walczyłam.z.Mezem by był bardziej wylewny co do okazywania uczuć ale jemu to zawsze.z trudem przychodziło to fakt i trochę zeszło zanim Mnie zrozumiał:p...ale mogę powiedzieć że po tylu latach razem jest tak jak powinno być
wręcz znajomi komentują że czasem to zachowujemy się jakbyśmy byli w świeżym zwiazku.

mój jest bardzo zazdrosny ( z tym też walczyłam! ) i najlepiej działało kiedy zajmowałam się sobą po prostu:p ..ciche dni haha
To Ty hardcorowa laska jestes jak traktujesz Grażyne depilatorem :D ;) ja rsz spróbowałam pod pachą i myslalam, ze sie przekrece :D u mnie depilator tylko na nogi :)
 
Hej dziewczyny. Nadrobilam was hehe
Ja dzisiaj nawet nie mialam czasu sie w nos podrapac i to wcale nie przez Dianke heh. Pozno wstalam chociaz nocka byla spoko ale co sobie bede zalowac ;) no i wiadomo małą nakarmic, sniadanko, kawka, jakies pranie i polecial czas do nastepnego karmienia. O 14 wyszlam z młodą to ogarnelam poczte, smyka, pepco, starsza odebralam z przedszkola i zrobila sie 16 jak do domu wrocilam. Zaraz maz wrocil z pracy strasznie chory i tylko mi czekoladki dal na mikolaja i poszedl spac. Kolo 21 wyłonił sie z pokoju i mowi ze mi bardzo dziekuje i jestem najlepsza bo ogarnelam laski obydwie i tylko starsza po kolacji wyslalam do sypialni zeby sie przytulila do tatusia i spac juz poszla :)
 
Czy któraś z Was zna się na oczkach ? Wracam znów do tego tematu bo szukam na Internecie niestety na każdej stronie wogule piszą coś innego.. Zauważyłam że sporadycznie ucieka małej jedno oczko delikatnie, a raz drugie a te pierwsze juz nie. Albo wogule. Nie mocno i nie do środka, na zewnątrz, kiedy to minie (jeśli wogule)? Warto to skonsultować? (Ni ja ni mąż, problemów ze wzrokiem nie mamy.)
Już Ci to kiedyś pisałam. :) nie ma powodu do zmartwień. Po pierwsze faldki przy powiekach u takich Maluszków powodują że nie można konkretnie określić czy to zez czy wrażenie. Po drugie do pół roczku zezowanie jest fizjologiczne. Mięśnie w oczku nie są jeszcze skoordynowane tak jak i wszystkie mięśnie w całym małym czlowieczku. Jeśli po pół roku nadal zezowanie się utrzymuje należy konsultowac. Chociaż wielu okulistow utrzymuje że nawet do roku może tak być. Mój mały czasami jak zeza zrobi... Ale jestem optometrysta i wiem że nie ma powodu do niepokoju. Wrzucałam tutaj kiedyś o rozwoju widzenia i o tym co trzeba obserwować. Wodzenie, konwergencja itd... Polecam się tego stosować wtedy nic się nie przegapi :)
 
Hej laski [emoji4] my niestety w szpitalu, ale z mojego powodu. Wczoraj wieczorem zaczęłam krwawic tak intensywnie, bo tak to już na wkladkach leciałam od tygodnia. Dzisiaj tylko już przy toalecie że mnie leciało, w sumie może bym to olała ale znajoma położna wysłała mnie na IP żeby to sprawdzić.. Jak zdałam relacje lekarzowi jak sie sprawy mają to mówi ze może tak być w połogu, ale skoro już przyszłam to zrobi mi usg... No i się okazało że macica się nie oczysciła i musi mnie położyć, na szczęście z razem Leo.
Ojjj siły i zdrówka... Będą Cie lyzeczkowac?
 
reklama
Do góry