reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@Szara20 po 5 godz ból był już na tyle mniejszy, że usnełam z wykończenia. Nie straszysz, chociaż ten ból byłby z jakiegoś powodu jak już nie z porodu :)Mam już rozwarcie jak w środę określił na "ciasne dwa palce" wiec jakiś zaczątek jest:) .. Ale chyba już przemyśle moje aktywności, jestem trochę zawiedziona, że skurcze co 15min nie zmianiły się na te co 5 :)..
Może reszta czekających będzie miala dziś swój szczęśliwy dzień :)
 
@Dita_333 jak dla mnie komedia romantyczna. Uśmialismy się, ale łezki też poleciały że wzruszenia ;) Na walentynki będzie Planeta singli 3. Chyba babcia wtedy zostanie wynajęta ;)

Mnie brzuch pobolewa, ale nic więcej. Dziś kolejne KTG. I pójdziemy pewnie na spacer do lasu. Daleko nie mam bo mieszkam w lesie ;) Tylko gorzej z ubraniami, bo kurtki się nie zapinają na mnie.. Wczoraj zmarzłam...
 
Hej ja szybko bo jestem ledwie żywa
Dziś o 13.05 na świecie pojawił się mój Kajtuś
Waży 3320
Ma aż 58cm!!!
Dostał w pelni zaslużone 10pkt

Ok 7 rano wypadl mi balonik szyjka zostala zgladzona ale rozwarcia bylo tylko na 1cm
O 8.45 dostalam oksytocyne i sie zaczelo
O 11 mialam 7cm rozwarcia
Porod aktywny na lozku nie moglam wylezec bo bolalo potwornie
Tańczylam na pilce sie bujalam robilam przysuady w rozkroku na kazdym skorczu bo maly mial problem z zejsciem w kanal
Myslalam ze umre przy pracy nad tym. Juz mdlalam cukry mi spadly i cisnienie dostalam tlen o 12.30 polozylam sie na lozku i z jedna noga pod sufitem sprowadzilam malego do tunelu:) byla przy mnie na koniec kolezanka bo siostra nie zdazyla dojechac. Mój Maleńki urodził sie na 4 partym mega dlugim skorczu przy piosence wodeckiego " z toba chce ogladac świat"
Witalam go glosno i wyznalam mu miłość.
Jest śliczny!!!
Na pepowinie mial ogromny supel
Ciezko bylo mi go ogrzać... Z piersią nie chcial wspolpracowac ale to wina pozycji i troche sie opil wód
Ale teraz juz dwa razy go karmilam ... Ale po 10 mon ma odlot i spi
Aha rodzilam bez znieczulenia bez lewatywy bez przeciwbolowych bez prysznica bo poprostu skupilam sie na skorczach i sie dzialo. Macica nie chciala mi sie obkurczyc wiec dostalam kolejna oksy po porodzie i cisneli mnie jak gabke zeby ze mnie wyplywala krew. Bolalo jak sk....
Ale juz nie boli
Cisnienie mam niziutkie wiec kaza lezec i odpoczywac. Zaraz zmienie pierwsza pieluszke i znowu cyc. Spac mi sie nie chce. I powiem wam ze wszystkie obaey uciekly
I pojaeilo sie kochanie o co bardzo sie balam
Brzucha prawie nie mam albo tak mi sie wydaje
Odezwe sie jak bedziemy juz w domu narazie ten maly kropek zawladnol moim secem i moim czasem! Na priv wstawie fotke
Wreszcie się doczekałaś, gratulacje!!
Pisze tak na szybko. Dziś o 16.25 przyszedł na świat Szymuś. 3060g i 49cm. Poród bolesny, bez znieczulenia, ale mimo wszystko syn wszystko wynagradza
Jak dojdę troche do siebie napisze coś więcej i wrzuce fotke :)
Serdecznie gratuluję!!
 
reklama
Wczoraj Nicola napisała post jak to jest być mamą wcześniaka
Link do: Gdy urodzisz przedwcześnie - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet

Zmobilizowała mnie i jak mąż wstanie i zajmie się młodym to ja napiszę moje wspomnienia ze szpitala na moim blogu, którego bardzo zaniedbałam.
Myślę, że czas najwyższy wyrzucić te emocje z siebie.

Moja nocka młody wisiał na cyckach i nie można go było odkleić.
Wszystko by było pięknie gdyby nie to, że łyknął kilka razy i spał traktując cycka jak smoczek.
Mi piersi przybrały aż mało sobie oka nie wybiłam jak wreszcie odkleiłam młodego aby podłączyć laktator.
Musiałam na szybko ręcznym odciągać bo młody głodny, że pieluchę tetrową opylał i krzyczał na zmianę.
Taką akcję zrobił po 3: 40 w nocy.
Zjadł 70ml mego mleka z butli z odżywką i padł.
Oboje spaliśmy do 8ej.
Obudził mnie ból piersi i znów na szybko ściąganie, bo jak tylko wyczuł, że mnie obok nie ma ,to buzia jak rybka otwarta i szuka.
Zjadł 80ml mego mleczka i śpi a ja sobie 90ml odciągnęłam na kolejne karmienie, bo piersi bolały i może jakieś śniadanie ogarnę, bo trzeba antybiotyk wziąć.
 
Do góry