reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@Sasanka14 życzę szybkiego powrotu do zdrowia i do domu z Nikosiem. W domu to jednak w domu.

Moje dziecko dziś elegancko jadło i kupkało. Nawet kąpiel wyglądała lepiej.
Teraz bąbel śpi a my oglądamy tv [emoji4]
Ale ja za długo nie wysiedzę przed tv bo jednak jestem zmęczona. Organizm jeszcze nie zregenerował się po porodzie i po nocnych pobudkach [emoji6]
 
reklama
A co mówią lekarze? Dlaczego się sączy? Ile to jeszcze może potrwać zanim wyjdziesz? Położne Ci pomagają? Dużo siły i zdrowia Ci życzę.
Trzymam kciuki za szybki wypis! co lekarz mówił, skąd ten wyciek?
@sasanka a co mówią lekarze?
Mam nadzieję, że szybko wrócisz do pełni sił.
Po wieczornym obchodzie jestem spokojniejsza. Wyciek jest z rany po drenie która była otworem na dwudziestogroszowke... Teraz podobno już nic nie widać więc pięknie się goi. Rana operacyjna też się ładnie goi więc jest dobrze. Być może lekarze zdecyduje że resztę antybiotyków będę mogła wybrać już w domu. Jutro będzie ordynator, on zdecyduje, ważne jeszcze jakie jutro będą wyniki.
 
@ONAONAONA a próbowałaś ten trądzik szałwia przemywać? Podobno pomaga

no powiem ci że o tym nie słyszałam i nie mogę znaleźć i informacji na ten temat choć mimo wszystko po rozmowie z lekarzem na razie pilnuje by skóra była czysta , używam delikatnego mydełka naturalnego do mycia jeśli już .
czytałam że smarują jakimiś mazidłami ale nie wiem czy to ma sens jeśli trądzik i tak znika sam a jak się zaostrzy to będę myśleć czy to aby trądzik !! wrrr bo dziś krostki przeszły na klatkę piersiową w dużej ilosci i są też na główce:( podobnież chłopcy przechodzą to dużo gorzej a fakt córką miała ale znikoma.ilosc tych krostek na twarzy..więc z tym mam doczynienia pierwszy raz kolejny

krostki czerwone i z białymi czubkami są.bardziej widoczne np. przy karmieniu jak młody się zgrzewa więc widzę że tym bardziej lepiej jest pilnowac by była nizsza temperatura..
teraz śpi i jak patrzę a niego to jakby nic na buzce nie miał LOL

wszystko inne jest w normie

no nic ..zobaczymy
Ja dziś nie rodzę o_O
@ONAONAONA a może krochmal na ten trądzik? Ile Ty w ogóle wiesz o karmieniu, rozumiem, że to kwestia doświadczenia:biggrin2: super! podczytuje, pewnie przyda się w przyszłości:p

take kapie w krochmalu:)

hmm 3 raz już jest mi dane karmić to chyba siłą rzeczy coś w tej lepetynie zostać musi haha
 
reklama
Do góry