reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Witajcie dziewczyny ja też już po terminie a jeszcze nic na to się nie zapowiada :( podczytuje was na bieżąco i krew mnie zalewa z zazdrości fizycznie już nie wyrabiam. Wizytę mam we wtorek jak nic się nie ruszy i obawiam się też porodu wywoływanego cesarki z tego powodu że dzidzia będzie z waga powyżej 4kg

Gratuluję szczęśliwym mamusiom rozpakowanym :) :) :)
 
Witam Michalinkę i Kajtka na świecie. Czy jest tu jakaś mama, której dziecko się nie obróciło główką w dół? Już sama nie wiem, czy to normalne, że mnie tak ciśnie tuż pod biustem... ciężko nawet auto prowadzić...
Moja sie nie obrocila. Jak usiadla na tylku tak nadal siedzi. Zaczynam 37 tydz. Chodz lekarz powiedzial bysmy poczkali do skonczonego tego tyg to ja juz chyba stracilam nadzieje. A tak chcialam uniknac cc......
Ale mam tak samo jak Ty, tez mnie pod biustem cisnie. W ogole kopie tam gdzie najbardziej mnie zaboli,hehehe
 
Nie no po cc masz cewnik normalnie do momentu kiedy jesteś w stanie iść do toalety. Po co Pielucha ? Może w jakiś ekstremalnych sytuacjach :)
Nie no jasne ze masz cewnik, chodziło o to że niby pampers im wygodniejszy przez ten czas gdy jesteś unieruchomiona a krwawisz ale wydaje mi się że coś sciemniala
 
Moja sie nie obrocila. Jak usiadla na tylku tak nadal siedzi. Zaczynam 37 tydz. Chodz lekarz powiedzial bysmy poczkali do skonczonego tego tyg to ja juz chyba stracilam nadzieje. A tak chcialam uniknac cc......
Ale mam tak samo jak Ty, tez mnie pod biustem cisnie. W ogole kopie tam gdzie najbardziej mnie zaboli,hehehe
Ja do 19 listopada będę miała nadzieję, wtedy mam wizytę, pobranie gbs i sprawdzi czy się obróciła. Chociaż myślę, że jakby się obracała to poczuje. Wolałabym uniknąć cc, ale Lenka i jej bezpieczeństwo najważniejsze. Jeśli nie będzie innego wyjścia to trudno.
 
Halo u nas tez Kajtek z nami;)) wczoraj o 13 30 prawie 3 tyg przed termin. Porod straszny skonczylo sie cc ze znieczuleniem ogolnym. Ale nie bede straszyć. Cud sie zdarzyl i przezylismy obydwoje.
Gratuluję innym mamą.
Moj maluch juz sie ze mną karmil.
Gratulacje [emoji8] Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło a Ty pomału dochodź do siebie.
 
reklama
Witajcie dziewczyny ja też już po terminie a jeszcze nic na to się nie zapowiada :( podczytuje was na bieżąco i krew mnie zalewa z zazdrości fizycznie już nie wyrabiam. Wizytę mam we wtorek jak nic się nie ruszy i obawiam się też porodu wywoływanego cesarki z tego powodu że dzidzia będzie z waga powyżej 4kg

Gratuluję szczęśliwym mamusiom rozpakowanym :) :) :)
A jaką wagę pokazuje usg? Może jest zawyżona i nie przekroczy 4kg. Moja koleżanka urodziła synka 4.100 sn.
 
Do góry