reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dlaczego? Chyba dobrze, że ktoś na to zwraca uwagę, żeby nie robić tego więcej. Jestem lekarzem i czuję się w obowiązku informowania innych m. in. o ewentualnych zagrożeniach płynących z przyjmowania leków. Ginekolog to samo powie.
Wiem Kochana ale któraś już wyżej pisała (a chyba nawet więcej niż jedna) że ibuprofen jest zakazany i z pewnością balons to przeczytała a z każdym kolejnym postem będzie się za to zadreczac... I bez tego czuje się fatalnie
 
reklama
Nie myśl o tym tak, widzę że kobiety często się później obwiniaja że wzięły znieczulenie "bo nie dały rady" i tak to brzmi jakby czymś zawinily, nie podolaly. A znieczulenie jest, można brać, i nie jest to jakieś nie danie rady tylko wybór [emoji6] Tak jakby "nie dać rady" wytrzymać kanalowego bez znieczulenia- ciekawe ilu śmiałków by się znalazło :D
Ja mogłam chodzić po epidural pamiętam, ale leżałam sobie, i odpoczywalam. Zbierałam siły na parte, na które odlaczyli mi znieczulenie [emoji5][emoji5]
Miałam kanałowe bez znieczulenia. Myślałam że spadne z bólu z fotela... Poszłam na leczenie zęba i jak zwykle nie wzięłam znieczulenia. Wierciła i wierciła, a mnie coraz bardziej bolało. Okazało się, że leczenie kanałowe... Nie polecam :D
 
reklama
Do góry