reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Asiek [emoji173]️ ogromne gratulacje [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Agne91
Ogromne gratulacje! :) i witaj w naszym gronie :)
Przewidywany termin porodu? i jeszcze jak możesz podaj wiek i imię (Agnieszka?) :happy::D
 
Witam :) 10min temu zobaczyłam moje 2 kreseczki i to po paru sekundach czekania ;) dodam że to 3eci dzień po terminie @ jednak boję się bardzo bo w grudniu również 3y testy piękne krechy a po paru dniach @ nadeszła... Przez półtora roku starania w każdym cyklu miałam wszystkie możliwe dolegliwości ciążowe i myślałam że jestem w ciąży. Jednak w tym było coś innego czego nigdy nie doświadczyłam przez 3y dni zaczynając od dnia poprzedzającego planowaną @ miałam takie dziwne uczucie jakby ktoś napinał mi skórę od środka z lewej str podbrzusza przy chodzeniu i wstawaniu a w dniu kiedy miała nadejść @ 28.02 takie minimalne plamienie. A moje wielkie zdziwienie jak wyliczyło mi termin przewidywalny porodu na 07.11 gdzie ja sama urodziny mam 04.11 :))
 
Mnie nic nie boli, czasami w piersiach czy jajniku zakłuje i tyle. Naprawdę czuję się jak nie w ciąży. Więcej objawów miałam jak się starałam :p
 
Witam :) 10min temu zobaczyłam moje 2 kreseczki i to po paru sekundach czekania ;) dodam że to 3eci dzień po terminie @ jednak boję się bardzo bo w grudniu również 3y testy piękne krechy a po paru dniach @ nadeszła... Przez półtora roku starania w każdym cyklu miałam wszystkie możliwe dolegliwości ciążowe i myślałam że jestem w ciąży. Jednak w tym było coś innego czego nigdy nie doświadczyłam przez 3y dni zaczynając od dnia poprzedzającego planowaną @ miałam takie dziwne uczucie jakby ktoś napinał mi skórę od środka z lewej str podbrzusza przy chodzeniu i wstawaniu a w dniu kiedy miała nadejść @ 28.02 takie minimalne plamienie. A moje wielkie zdziwienie jak wyliczyło mi termin przewidywalny porodu na 07.11 gdzie ja sama urodziny mam 04.11 :))

Gratuluję:)
Teraz na pewno będzie wszystko dobrze :) Możesz podać swoje imię i wiek?
 
Ojej czyli pozytywne testy też kłamią, no to teraz się zestresowałam jeszcze bardziej, że jednak nic z tego :(
 
reklama
Ja podejrzewam ze po prostu mój organizm sam pozbył się felernej Fasolki...... bo testy miałam każdy z innej firmy i robiłam je 3y dni z rzędu tak więc głowa do góry;) azamamew
 
Do góry