reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja juz się zaopatrzylam w kosmetyki babydream na ostatnim urlopie w Polsce, tez czytałam, że mają dobre składy a cena super. Do pupy kupiłam bepanthen ale mam zamiar używać tylko jak coś tam się będzie pojawiać. Nie wiedziałam nawet ze woda przegotowana będzie dobra do przemywania oczek, dobrze, że jest to forum [emoji4]
Mój mąż leci zawieźć dzieci w sierpniu to kupie w aptece internetowej wszystko co chce a on przywiezie:)

Żaneta gratki i odemnie!! :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pewnie masz zwolnienie "może chodzić" (symbol 2) więc teoretycznie powinnaś wychodzić z domu tylko do apteki i ew.małe podstawowe zakupy. Jeżeli nie będzie Cię w domu więcej niż tydzień, można zgłosić zmianę pobytu (do ZUSu). Natomiast jeśli krócej, ja bym się nie przejmowała; zresztą brak działającej łazienki w domu to wystarczający argument dla którego można nie przebywać w tym czasie w domu, zwłaszcza chorując w ciąży.
Natomiast trzeba uważać z mediami społecznościowymi, bo podobno inspektorzy mogą Cię wyhaczyć jak oznaczasz się na urlopie nad morzem na Fb i kontrola murowana. WIęc każdy pobyt powyżej tygodnia lepiej zgłosić. Dodatkowo - czego się dowiedziałam - to że kontrola z ZUSu może przyjść tylko w godzinach Twojej pracy.
To u mnie ZUS Jedynie w nocy moze przyjsc :D
 
Na dobry humor polecam Grocholę!

Ja niedawno po raz kolejny pochłonęłam wszystkie części Ani z zielonego wzgórza[emoji173]️

Jeszcze fajna jest seria Emilly Giffin i zaczyna się od Coś niebieskiego.

To takie typowe relaksacze.

Chyba zaczyna się od Coś pożyczonego [emoji5]był nawet film na podstawie tej książki [emoji847]

Skąd wiesz że ma 5 cm ? Mi ginekolog nie mówi takich rzeczy:/ A zawsze mówi że wszystko idealnie i tyle

Ps dziewczyny dziś poczułam o 12 cztery wyraźne kopniaczki pod ręka:) A na piąty załapał się meżulek i poczuł kopniaczka:)))

Dziś 19+0 :))) czyli zaczynamy 20 tydzień:)

Gratuluje pierwszych kopniaczków[emoji16][emoji106] mi czasem mówi, czasem nie... ale u mnie aż tak długa nie jest, bo 3,5cm ale taką mam plus minus caly czas [emoji51]to zapytaj sie swojego ginekologa... moze nie uważa, że to jest ważna dla ciebie informacja [emoji58]
 
Hej;) ja dzis po polowkowych 20t2d. I wszystko ok. Chłopak zostaje chlopakiem. Wazy 355g. Ulozony główką w dół. Termin na 22 listopad.

Powiem Wam ze badanie strasznie mi sie podobało trwalo ponad 40 min samo usg. Pan doktor wszystko dokladnie opowiadal o tych zylach o tym mozdzczku o jakis splotach gdzie powinien byc zoladek a gdzie nerki serce przedsionki i ze wlasnie w tym miejsu są i tyle tego mierzyl ze masakra. I najbardziej mi sie podobalo ze mowil ze dany paramatrer nie powinien przekraczac tyle i tyle po chwili miezyl ten parametr u naszego bobasa i za kazdym razem nie przekraczalo i zdjecie kregoslupa takie ze żeberka i kregi mozna liczyc i teraz patrze na te zdjecia na ten opis na te wykresy i ciesze sie jak glupia;DD
 
reklama
Jak chcesz zostać i się udzielać to mogę wpisać cię do tabelki, chcesz?;)
A do tej pory bobas się jeszcze nie ujawnił? nawet podejrzenia nie było? czasami tak lepiej, bo jak się za wcześnie pozna to później lekarze czasami zmienają zdanie, jak widać było u nas na forum w kilku przypadkach :)




Nie chciałam cię urazić, jak to to odebrałaś to przepraszam :( :sorry:
Po prostu tak mi się nasunęło, bo jak piszesz, każda pisze o własnych doświadczeniach, to napisałam o swoich i tyle :) Ale i mam i dzieci, tyle opinii, także spoko :) :yes:

Dita_333 Niestety na pierwszym USG padło pytanie od doktorki - a wy już macie chłopca tak? to być może będzie dziewczynka, więc nie wzięłam tego na poważnie. Czekać muszę cierpliwie do wtorku.
 
Do góry