reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja zaczęłam do Sroki podchodzić trochę sceptycznie, bo niektóre kosmetyki, które mają fajny skład wg niej, niestety wcale takie fajne w używaniu nie są. Wiadomo, że nie będę dzieciom podawać w związku z tym chemii, ale staram się znaleźć złoty środek. Sebamed mają też super skład, Ziajki nie czytałam u sroki, ale poleca Babydream a z tym już bardzo różnie. Jeden kosmetyk udany, inny w ogóle nie.
 
reklama
jeżeli chodzi o kosmetyki to przy starszym używaliśmy wyłącznie Oillatum - płyn do kąpieli. Sprawdził się super, ale jednak cenowo tak sobie :/ teraz kupiłam Emolium, bo Pani w aptece bardzo polecała. Jesli jednak małemu nic nie będzie się działo to chyba znajdę coś tańszego.

Co do ubrania na wyjście to ja popakowałam wszystko :p Przygotowałam kombinezon, ciepłą i bawełnianą czapeczkę, kocyk itp. W sumie nie zajmuje to dużo miejsca, a będę spokojniejsza. Jakby coś to zawsze jeszcze poinstruuje męża co ma dowieźć czy zawieźć do domu.
 
Ja zaczęłam do Sroki podchodzić trochę sceptycznie, bo niektóre kosmetyki, które mają fajny skład wg niej, niestety wcale takie fajne w używaniu nie są. Wiadomo, że nie będę dzieciom podawać w związku z tym chemii, ale staram się znaleźć złoty środek. Sebamed mają też super skład, Ziajki nie czytałam u sroki, ale poleca Babydream a z tym już bardzo różnie. Jeden kosmetyk udany, inny w ogóle nie.
W sumie dawno tam nie zaglądałam, może trochę się pozmieniało. Ale tak jak piszesz najważniejsza jest jeszcze własna ocena, cenniejsza niż opinie najlepszego blogera ;D
 
Hej dziewczyny. Ja jeszcze nie urodziłam. Balon zadzialal i mam 4 cm rozwarcia. Właśnie podaja mi od 5 h oksy ale nic się nie dzieje :/

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja jeszcze nie urodziłam. Balon zadzialal i mam 4 cm rozwarcia. Właśnie podaja mi od 5 h oksy ale nic się nie dzieje :/

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie miałam pytać jak tam u Ciebie. A jak nie zadziała to jakie są opcje? Jutro powtórka wywoływania, przebiją pęcherz płodowy czy cesarka czy co?

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja jeszcze nie urodziłam. Balon zadzialal i mam 4 cm rozwarcia. Właśnie podaja mi od 5 h oksy ale nic się nie dzieje :/

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom

zastanawiałam się co tam u Ciebie. Wiem, ze już pewnie się niecierpliwisz, ale pomyśl sobie, że to już, już :) czeka Cię ostatnia prosta, będzie dobrze :*
 
No właśnie to może trwać bardzo długo bo to dopiero 37+5. Ech masakra

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale jakby nie patrzeć 4 cm to juz sukces :D Leżysz pod pompą czy możesz chodzić? Zero skurczy? Czy są ale na Ktg się nie piszą? Czasem to chwilę trwa z tą oksytocyną, ponoć różną kobiety mają na nią tolerancję...
Powodzenia! Jestesmy tu i Ci kibicujemy! :)
 
reklama
O Karolyn, to pewnie już niedługo jak 4 cm już jest :-) to trzymam kciuki, oby ruszyło

Ja dopiero mam wizytę we wtorek i zobaczymy czy Nina trochę urosła bo zapowiada się malutka

Ja na początek mam oilatum a potem hipp, córka nie ma żadnych problemów ze skórą a synek ma zdiagnozowanie AZS ale jest coraz lepiej
 
Do góry