reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Mi laryngolog powiedział ostatnio że przy chorych zatokach lepiej nie stosować płukania i wody morskiej bo tylko roznosi się bakterie. Dał jakieś krople z antybiotykiem do płukania nosa i antybiotyk doustny i jeszcze straszył, że nie leczona infekcja zatok roznosi się po całym organizmie.

Okazało się że mam niskie ciśnienie. Wypiłam kawę pierwszy raz od marca ( nigdy w życiu mi tak kawa nie smakowała :-D ) i już jest lepiej. Lecę ogarnąć łazienkę, bo jak Zosia wróci z przedszkola to już nic nie zrobię.
 
reklama
Marbia witam! Pierwszy raz slysze, zeby tak pieknie zajeli sie ciezarna I to jeszcze przed ukonczeniem 3miesiaca. Ale chyba ze wzgledu na wczesniejsze poronienia , monitoruja od poczatku, bardzo mile zaskoczenie :)

Monia a korzystasz z aplikacji? Czy z komputera?

Magda tylko paracetamol mozba brac

Mozna uzywac masc majerankowa pod nis, najlepiejna noc mi bardzo pomaga na zatoki
 
Czyli nie tylko mi się zdążają jeszcze nagle wypady do łazienki :-p


Jestem po wizycie i będzie Tomek:cool2:
Juz mam synka wiec mam cichą nadzieje, że będzie mi łatwiej, chociażby z toaletą ;)
Termin z OM 16 listopad a teraz wyszły 4 dni do przodu,nawet mi to pasuje
Gratuluje synka


Czy jest jakaś listopadowa przyszła mama , która będzie w miarę aktywna na forum ogólnym? Czy już całkowicie wszystkie przyszle mamy przeszły na forum zamknięte?
Tez tu pisac moge
Witam
Chciałam się przywitać. Ciągle nieśmiało ale spróbuję. Krótko o mnie:
Mam dwie córki i staraliśmy się o kolejne dziecko ale w ubiegłym roku przeszłam trzy poronienia.
W lutym zaszłam w kolejną ciążę.
Nie nastawiałam się pozytywnie... powstrzymywałam radość, entuzjazm i marzenia jakby to miało mnie chronić przed bólem po kolejnej stracie której się spodziewałam.
Ponieważ mieszkam w uk nie liczyłam na większe wsparcie ze strony lekarzy ale się mile rozczarowałam. Po wizycie otrzymałam utrogestan (progesteron) w końskiej dawce i skierowanie na usg.
Pierwszy scan miałam w 7 tyg ciazy. Szlam jak po wyrok....zrezygnowana leżałam a położna patrzy w ekran i mówi:" o tu jesteś i masz już bijące serduszko" prawie spadłam z tego łóżka z szoku i wzruszenia.
W 9 tyg wysłano mnie na kolejny scan. Znowu stres, że napewno już po wszystkim a położna mówi: "o jak urosło, ma nóżki i rączki już i jest o 7 dni większe.
Kupiłam detektor tętna płodu żeby nie zejść na zawał pomiędzy kolejnymi wizytami....
W 11 tyg kolejne usg i zarazem prenatalne.
Dzidzia większa o 9 dni niż to wychodzi z ostatniej miesiączki. Termin przesunięto na 16 listopad ale odejmą jeszcze tydzień bo będę mieć CC.
Przyziemność karkowa 1.4, i pobrano krew na test pappa....znowu czekanie jak na wyrok...
Gdyby było nie dobrze dzwonią w ciągu 3 dni.
Nie dzwonili...
Jest nadzieja, czekam na wyniki wysłane pocztą... ... przyszły....
Ryzyko zespołu downa 1 na 7.447
Edwardsa i Pataua 1 na milion. Z dopiskiem, że nie kwalifikuje się do dalszej diagnostyki bo ryzyko wad jest bardzo niskie.
Siedziałam i płakałam chyba 2 godziny...
Ciagle jestem w szoku i nie wierze s to co się dzieje.
Gratuluje dzidziusia witamy w naszym gronie;)
Cześć.
Mam na imię Asia i też będę listopadową mamą. Pisałam tu na forum 6 lat temu kiedy spodziewałam się córeczki. Od tygodnia jestem na zwolnieniu i jakoś tak brakowało mi kogoś z kim mogłabym sobie pogadać i podzielić trudy ciąży :) no i tak przypomniałam sobie o forum. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona.
Witamy;)
 
Marbia witam! Pierwszy raz slysze, zeby tak pieknie zajeli sie ciezarna I to jeszcze przed ukonczeniem 3miesiaca. Ale chyba ze wzgledu na wczesniejsze poronienia , monitoruja od poczatku, bardzo mile zaskoczenie :)

Monia a korzystasz z aplikacji? Czy z komputera?

Magda tylko paracetamol mozba brac

Mozna uzywac masc majerankowa pod nis, najlepiejna noc mi bardzo pomaga na zatoki
Wiesz to zależy dużo od lekarza rodzinnego jaki list napisze do szpitala, bo po pierwszym skanie już szpital przejął opiekę nade mną i kierował na kolejne kontrole i badania. Po poronieniu moja gp skierowała mnie don kliniki płodności na wiele badań, na wszystkie choroby mogące się przyczyniać do poronień, wszystkie anty, poziomy przyswajanie itd.
Wiec myśle ze to w dużej mierze jej zasługa.
 
Marbia witam! Pierwszy raz slysze, zeby tak pieknie zajeli sie ciezarna I to jeszcze przed ukonczeniem 3miesiaca. Ale chyba ze wzgledu na wczesniejsze poronienia , monitoruja od poczatku, bardzo mile zaskoczenie :)

Monia a korzystasz z aplikacji? Czy z komputera?

Magda tylko paracetamol mozba brac

Mozna uzywac masc majerankowa pod nis, najlepiejna noc mi bardzo pomaga na zatoki

Ja korzystam z aplikacji.

Moja opryszczka wygląda dzisiaj super, naprawdę.
Ja dzisiaj byłam na przedstawieniu w przedszkolu u synka z okazji dnia mamy i dnia taty ☺ wyszło naprawdę fajnie ☺ Te dzieciaki są naprawdę urocze

Dziewczyny ostatnio zauważyłam, że twardnieje mi brzuch. Niby nic złego się nie dzieje, ale uczucie dziwne :no: Z tego co pamiętam na forum dziw czyny pisały żeby magnez brać, zgadza się ?

Ruchów jeszcze nie czuje i przyznam się Wam , że mam już 6 kg na plusie:dry:
 
Teraz może będzie

thgfyx8do52i1bov.png
 
reklama
Do góry