reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

To kwestia wychowania a nie plci!
Jedno powiem z wlasnego doswiadczenia, nie oceniajcie zbyt szybko, bo wasze dzieci beda podobnie sie zachowywac, to co kiedys uwazalam za nie wychowanie mylilam z energicznym dzieckiem ;)
Zreszta, mamy jedynakow, innaczej sie wychowuje jedno(ktoremu poswiecamy cala uwage) niz dwojke czy wiecej dzieci. To juz nie to samo!

Katia bez zmywarki masakra :( mam nadzieje, ze uda wam sie szybko zastapic ja nowa lub naprawic.

Moj tata ostatnio mowil ze chce przyleciec w pazdzierniku! Nic nie wie o ciazy I nie chce zeby przylecial, nie wiem jak odmowic ;/ niechce gosci przed porodem, w trakcie I po

Nasmazylam dwie michy faworkow , masakra, pewnie tluszczem smierdze [emoji14]
Mniam podeślij trochę ale Twój mężulek ma z Tobą dobrze :)
To może powiedz w końcu rodzince ;) Pewnie wtedy sam zrezygnuje chyba że zechce pomóc ;)
 
reklama
Ja tam syna nie bije ale karę ma jak zasluzy. Krzyczeć też krzyczę jak trzeba i chlopaczek 4 latka i grzeczniutki. Czasem nawet się zastanawiam czy nie za bardzo ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
tez mi przyszlo do głowy, że duza rolę w wychowaniu chłopcow maja tatusiowie. Powiem Wam ze ja mogę gadac i gadać, a moj M potrafi jakos na swoj sposób wytlumaczyc i tez ma wiekszy posluch u nich. Serio nie wyobrazam sobie gdybym miała 4 chlopcow sama wychować ;) chybabym wyladowała w wariatkowie ;)
Chłopcy mają mnostwo energii, ciekawosci wszystkiego, duzy apetyt, duza potrzebę milosci i bliskosci.

Widzę z dnia na dzień bardziej, jak ich zabawy rożnią się od moich zabaw z siostrami w dziecinstwie. Inny biegun-zupelnie :-D

oar89n7312bz9t17.png
 
wiem , ze są tu dziewczyny z 4 czerwca!! STO LAT w zdrowiu i szczęściu dziewczyny!! I pomyślnego rozwiązania wiadomo ;)

oar89n7312bz9t17.png
Dziękujemy! Dla mnie najważniejsze, aby dziecko było zdrowe i ja abym dała radę na porodówce:)Wczoraj przez przypadek na ttv oglądałam program KOssakowski o ,,bólach porodowych''. Najpierw uczestniczył w porodzie znajomej, ale po 3 godzinach nie szło i wzięli ją na cesarkę. A go podłączyli do maszyny i odczuwał skurcze. Masakra, jakie miny i zachowanie było. Na zmianę śmiałam się i płakałam:) Jeszcze mam sporo czasu, ale po tym jestem przerażona, jak ja dam radę:)
 
Dziewczyny padam na pyszczek po tym wekendzie...:/ ale udany byl...

Dziewczyny z dzisiejszego dnia urodzinowego duzoo zdrowia szybkich porodow;)

Do jutra

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leonka chce dotrzymac w tajemnicy do konca ciazy ;)

Moj maz nie je moich wypiekow, zadko, a jak cos to kawalek tylko ;) ,

Danielkowa to co napisalas o chlopcach to cala prawda ;)

Evil wszystkiego najlepszego :)
 
Dzień dobry :) ja juz spać nie mogę od 4. Probowalam zasnąć ale nic z tego. Ale przynajmniej nadrobilam posty z weekendu. Miałam strasznie zabiegany ale w pozytywnym znaczeniu :)
Wczoraj po 21 padlamjak mucha :)

U nas pokoik prawdopodobnie teraz dla synka jak nic się nie zmieni będzie bialo-zolto-szary. Z przewagą białego a żółte i szare dodatki.
Co do synów i córek na razie się wypowiedzieć nie mogę bo to nasze pierwsze dziecko ale patrząc na bratanka i bratanice to jak się rozbrykaja to oboje są siebie warci :D i faktycznie dużo zależy od rodziców. Widać jak czasem ich naśladują. A ja patrząc na swojego Męża jakie ma podejście do innych dzieci wiem ze będzie fantastycznym ojcem. I postaramy się być dobrym wzorem :) ale jak to wyjdzie zobaczymy. Szczerze się przyznaje ze trochę się boje roli Mamy czy dam sobie radę.




3jgx43r8ceekwbv1.png
 
My juz nie śpimy eh ..

Amelka wstała o 5:30 :)
Dzis wizyta ale dopiero 19:20.
Pudrowaona5 zjadłabym taki torcik ;)
Marika92 to pochwal sie jaki lakier bo ja długotrwałych nie znam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej, hej.

Ja już na nogach.
Pogoda się wczoraj zepsuła i widzę, że dzisiaj póki co też brak słońca.

Muszę się czymś zająć, bo dzisiaj wizytujemy :) niestety dopiero o 19:00, więc cały dzień przede mną. Już przebieram nogami :p

@syska90 kciuki za wizytę!

Kto jeszcze dzisiaj idzie podejrzeć swoje maleństwo? ;)
 
reklama
Hej!

Mąż już wyszedł do pracy. Od 7 ma być strajk taksówkarzy, wiec chciał przejechać przez centrum zanim się zacznie.

Co do płci to zgadzam się tutaj ze wszystkimi dziewczynami :)
Po pierwsze: wychowanie i wzorzec z domu
Po drugie: autorytet tatusia
Po trzecie: towarzystwo rówieśników (tutaj mamy najmniejszy wpływ, ale MAMY)
Po czwarte: wyznaczanie granic. Jesteśmy od wychowania, mówienia co wolno, a czego nie. Irytują mnie inne dzieci, a raczej rodzice, którzy nie reagują na bezczelne zachowanie swoich dzieci.

Spóźnione życzenia urodzinowe dziewczynki! Szczęścia, zdrowia, pomyślności, bezproblemowych ciąż i szybkich porodów. [emoji320]

Agatka już nie śpi i słodko mnie kopie delikatnie [emoji177]


Kciuki za dzisiejsze wizyty!!!!! [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji4]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry