reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

cześć ☺

u nas już 25 stopni ale ma być burza

moja Emilka jest z 24 września, ciekawe kiedy maleństwo sie urodzi ale napewno do terminu nie dotrwam ☺ troche dużo ubierania będzie na zima ale za to wiosna i lato to dzidzia będzie siedzieć tak jak @Annuss pisze

ja też czekam do usg połówkowego na potwierdzenie płci teraz jest siusiak ciekawe czy sie potwierdzi ☺

co do malowania pokoju to aktualnie jesteśmy przed remontem , poszliśmy z córką do sklepu po farbe do jej pokoju mój wybór zielona trawka a Emilka na to że ona nie chce zielonego pokoju bo od zielonego ją głowa boli staneło na jasnym pudrowanym różu . Ale dla chłopaka zrobiłabym zieloną trawke albo niebieski ☺

Emilki to łobuzy których wszędzie pełno ( znam dwie w tym samym wieku )

miłego dnia ☺
 
reklama
Witajcie w piękną słoneczną niedzielę - u nas zapowiadają 31 stopni, więc po południe spędzamy ze znajomymi na tarasie. Zaraz pędzę przygotowywać wszystko.

@Mycha07 termin z om mam 1 listopad, a z usg sie mienia raz 26-10 raz 30-10.

@kasiap3, ewelinanice dzieki za info o serduszku.
Znalazłam na mamginekolog taki opis plamki na serduszku jakby ktoś potrzebował: Link do: Najczęstsze "nieprawidłowości" w USG połówkowym - Blog mama ginekolog. Uniwersalna opowieść o życiu i wiedza medyczna dla kobiet

Dziewczyny z tą płcią to u nas już do porodu pewnie niepwnośc zostanie. Na razie zwracamy się po męsku najwyżej będzie niespodzianka w druga stronę. Wyprawkę i tak robię uniwersalną, bo nie lubię podziału różowy niebieski :).

Życzę Wam miłego dzionka :)
 
A u nas pochmurno i już pada... Ale planujemy kalosze ubrać i na dwór wyjść [emoji4] może nawet nad jeziorko się przejdziemy i po lesie pochodzimy. Ja to z tych co w domu to za karę siedzą [emoji6] mój syn to tylko zielony kolor toleruje więc wyboru nie ma. Maluch na początek będzie z nami a później chłopaki w jednym pokoju więc nowego póki co nic nie kupuje.
Co do Mikołajów to kuzynka ma i od urodzenia oazą spokoju. Mój m ma siostrzeńca i mówią na niego profesorek [emoji6]
Oj goście to faktycznie się strzelili z terminem wizyty. Dobrze że po tylko na tydzień przyjeżdżają [emoji4]
Wszystkim miłej i spokojnej niedzieli [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, unnie pogoda jaj zwykle irlandzka, byle nie lalo ;)

Ale mialam sen! A raczej horror, moj tata umarl a ja w tym czasie urodzilam coreczke!(znowu corka, wiec pewnie chlop tam siedzi;) ) , ale to nic byla taka sliczna I w szpitalu mi ja zgubili! Probowali mi wmowic dajac inne dziecko! Jakis koszmar, bylam taka zrozpaczona I szukalam swojego dziecka, w miedzy czasie pogrzeb mojego taty.... ja pierdziele to sie wyspalam...

Chce przed narodzinami jeszcze wyremontowac sypialnie I salon. Oczywiscie sama ;) planuje tapete na jedna sciane a reszte ponalowac farba, kupic meble I kanape.

Moj syn ma zielone sciany, ale to przejsciowe, bo za jakis czas (w nastepnym stuleciu) odremontuje mu pokoj ;)

Anusiak super ze maz dostal podwyzke :)

Estrelicia napowno znajdziecie chwile na szybkie przytylanki ;) ja wlasnie tak zaszlam teraz w ciaze ;) hehe

Marika w ciazy doswiadczam nocnych orgazmow! Libido czasem niezle wzrasta ;)
 
Witam ie i ja:) U mnie szaro i zanosi się na deszcz. Co do koloru to wprowadziliśmy się w marcu do nowego mieszkania. Ściany były na jesień malowane i mały pokój jest na fioletowo i tak już zostanie bez względu na płeć. Jakoś to zniesie dzidzia:) Co do płci to cieszy mnie ze z amnio przyjdzie też wynik co to tam we mnie siedzi;) i to jyz się nie zmieni. Ost coraz częściej czuje brzuch a to zakluje ciągnie itp. Trzeba to przytrzymać. od dwóch dni budzę się o 4 i już się nie chce spać ale i tak biorę na przetrzymanie i z nudów i tak zasypiam:D SA momenty że mi dretwieje prawa noga i ręka :/ Eh mam nadzieję że to nic złego. Co do zmian płci. Moja siostra do 8 miesiąca miała mieć dziewczynke :D w 8 miesiącu trafiła do szpitala z plamienie a tam chłopczyk:D ehhh... więc nigdy nic nie wiadomo. Mam sporo ciuszków od siostry dla chłopca więc tak licze że trafię;) a jak nie to trudno, po domu bedzie ubrana na chłopaka:D
 
Hej hej,
Wczoraj po południu byliśmy na urodzinach. Córa wyskakala się na trampolinie. Padlysmy ok 21, a ja wstałam dziś przed 10. Chodzę jak zombie. Chyba za długo spałam.
Dziewczyny, to będzie straszne co powiem, ale wczoraj na urodzinach napatrzylismy się z mężem na chłopców takich przedszkolnych i oboje stwierdziliśmy, że chcemy druga córę. No straszni byli. Głupie teksty typu "ty dupo", "ty głupku". I to np. w trakcie spiewania sto lat dla 10 letniej dziewczynki.
Prędko się pewnie nie dowiem kto we mnie siedzi, więc łudzę się że to będzie dziewczynka.
Kolejna sprawa, to to że żadne imię dla chłopaka do mnie nie przemawia. Ale jak będzie chłopczyk, to będę tak samo.mocno kochać :))))
Miłego dnia życzę bez deszczu i bez burz.
 
Cześć Dziewczyny. :) Ja też zawsze mówiłam, że nie chce mieć dziecka z listopada, bo deszcze, chmury i chlapa, już wolałbym z grudnia, bo świąteczny nastrój. Jak widać los nie tylko mi spłatał figla. :D Teraz najważniejsze, żeby wszystko było dobrze. :)
Wczoraj mieliśmy gości i siedzieliśmy do późna, więc dopiero się obudziłam. Trzeba się doprowadzić do porządku.
[emoji12]
Też nie mogę doczekać się potwierdzenia płci. Również czeka nas remont pokoju i chciałbym kompletować wyprawkę, bo na razie wybieram same neutralne rzeczy.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Kobietki !
Mimo pogody jestem w wyśmienitym humorze ... dziś wraca mój mąż także mamy 2 tygodnie dla siebie. ;) Szykowanie jak przed pierwszą randką. ^^
Jesteście szczęściary, ze macie facetów na co dzień obok.
A to nasz alkohol na dzisiejszy wieczór (i mój zmoknięty pieseł)
18983253_1420947071318424_1842388366_n.jpg
 

Załączniki

  • 18983253_1420947071318424_1842388366_n.jpg
    18983253_1420947071318424_1842388366_n.jpg
    73,7 KB · Wyświetleń: 385
U nas dziś 29 stopni, wybieramy się na piknik radia kolor.
Co do terminów porodu to mam syna ze stycznia, rodził się przy -30 st., a pierwszy spacer jak miał 2 tyg przy -6, więc da się ogarniać, tylko zaspy śniegu nauczyły mnie szacunku do dużych pompowanych kółek w wózku :) Córka majowa, ta z kolei rodziła się przy 26 st, na spacery bez czapki jeździła, bo urodziła się z własną - 5 cm gęstych czarnych włosów :) raz założyłam czapeczkę, ale jak mokra głowa była, to więcej tego błędu nie popełniłam... oczywiście ku zgrozie wszystkich dobrze radzących wkoło.
U nas podobnie jak u @shaggy płeć przyjdzie razem z wynikami amnio. Szkoda tylko, że tyle to trwa.
 
reklama
Hej :-) u nas dziś 16-17 stopni , trochę słońca i ciemne chmury także pewnie zaraz zacznie padać...

Ja mam dzieci z 16 czerwca i 29 października, mąż z listopada także będą w domu 3.skorpiony.

U mnie na usg w 14 tyg gin powiedział, że wygląda mu na dziewczynkę ale to się potwierdzi lub nie za 5 tygodni dopiero
 
Do góry